Чемпіонат України з автомодельного спорту

З 4 по 6 листопада 2022 року у м. Львові на автомодельній трасі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся 3 етап Чемпіонату України з автомодельного спорту (трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг).

14:41 14.11.2022

Змагання з радіокерованих автомоделей до Дня автомобіліста

З метою забезпечення цікавого та корисного дозвілля дітей під час осінніх канікул 31 жовтня Луцьким міським ЦНТТУМ за сприяння департаменту освіти Луцької міської ради проведено міські змагання. 22 учасники представили вісім ЗЗСО (2, 9, 12, 13, 14, 25, 26, 27) м.Луцька у чотирьох класах моделей. Переможцями у індивідуальному заліку стали: Кульчицький Орест (ЗЗСО №27, 1 м), Сидор Ілля (ЗЗСО №14, І, ІІ, ІІІ, ІІІ), Боженко Артем (ЗЗСО №14, ІІІ), Шадрін Владислав (ЗЗСО №13, І), Марчук Михайло (ЗЗСО №14, ІІ), Антонян Давид (ЗЗСО №2, І), Подлевський Кирило (ЗЗСО №26, ІІ), Петрук Владислав (ЗЗСО №26, ІІ). У командному заліку перемогу святкували команди ЗЗСО №№14, 26, 27. Вітаємо переможців, а також усіх учасників змагань із нагородами, отриманим новим досвідом, цікаво проведеним часом. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи. Все буде Україна!

14:39 14.11.2022

До Дня автомобіліста – міські змагання з картингу

29 жовтня 2022 року Луцьким міським ЦНТТУМ за сприяння департаменту освіти Луцької міської ради і СТК "Волинь-карт" проведено міські змагання з картингу приурочені Дню автомобіліста. Змагання, у яких взяли участь 27 вихованців гуртка "Юний картингіст" Луцького міського ЦНТТУМ, проходили на імпровізованій трасі міжшкільного ресурсного центру. Боротьбу за нагороди спортсмени вели у чотирьох вікових категоріях. Переможцями у класі "МІНІ" стали Лящук Домінік (І), Кас'ян Ілля (ІІ), Мосійчук Олександр (ІІІ), у класі " Піонер-А"  - Подоляк Денис (І), Кулик Єгор (ІІ), Володько Владислав (ІІІ), у класі "Піонер-Б" - Ковальчук Андрій (І), Яніцевич Роман (ІІ), Сарабанський Євген (ІІІ), у касі "Кадет" - Ситник Дем'ян (І), Працонь Ілля (ІІ), Кас'ян Тимофій (ІІІ). Високу майстерність водіння карта продемонстрували Чемпіони України сезону 2021- 2022 у складі команди Луцького міського ЦНТТУМ Потапчук Олександр та Ольшевський Назар. Вітаємо переможців та усіх учасників із успішними стартами. Маємо надію що у сезоні 2022-2023 наші юні спортсмени знову порадують нас на Всеукраїнських змаганнях. Від усіх учасників змагань висловлюємо щиру вдячність ЗСУ за можливість навчати та навчатись, проводити такі необхідні для дітей заходи. Слава Україні!

14:36 14.11.2022

До уваги жителів громади міста!

Із 17.10.2022 (з понеділка) у закладах загальної середньої освіти Луцької МТГ відновлюється навчання у такому ж форматі, який був затверджений конференціями/педрадами закладів освіти на початок навчального року (позмінне навчання, змішаний режим, робота з використанням технологій дистанційного навчання  тощо).

12:58 14.10.2022

Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

09:32 02.10.2022

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВІЙНИ: РЕАЛІЇ ТА ПОТРЕБИ

14.06.22 р. на базі Будинку вчителя (НМК психологічної служби департаменту освіти ЛМР) з ініціативи міського голови Ігора Поліщука відбулась робоча зустріч практичних психологів ЗЗСО, працівників Медичного центру реабілітації учасників бойових дій ЛМТГ з представниками міської влади з питань надання кваліфікованої допомоги постраждалим від військових дій.

15:29 16.06.2022