Автотрасові перегони у Ланівцях

Дата: 07.06.2023 13:41

З 01 по 04 червня 2023 року в місті Ланівці Кременецького району Тернопільської області на базі Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді (юнаки до 14 років) (IV ранг).

На подію завітали спортсмени із Львова, Києва, Чернігова, Луцька, Тернополя і Кременця.

Команду Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді представляли Клименко Володимир, учень 10-А класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», Марчук Михайло, учень 7-Г класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», Марчук Ілля, здобувача освіти «Колківського центру професійної освіти» (керівник команди Кадлубицький Павло Іванович, керівник гуртка автомоделювання Луцького міського ЦНТТУМ).

У напруженій боротьбі юні спортсмени ЦНТТУМ показали хороші результати в індивідуальному заліку, а Марчук Михайло в класах моделей «Ретро st» – 2 місце та в «G-12st» – 3 місце. В загально-командному заліку наші спортсмени посіли високе 4 місце.