Обласні відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту

Дата: 15.06.2023 11:37

6-7 червня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту.

У заході взяло участь 5 команд.

Луцький міський ЦНТТУМ представляли Канонік Орест, учень 5-Д класу КЗЗСО «Луцький ліцей №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради», вихованець гуртка «Судномоделювання»,

Сільвестров Олександр учень 5-Е класу КЗЗСО «Луцький ліцей №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради», вихованець гуртка «Судномоделювання» Луцького міського ЦНТТУМ показав високий результат в класі моделей   ЕН-600 - модель цивільного судна з механічним двигуном, посівши ІІІ місце та Клименко Володимир учень 10-А класу КЗЗСО «Луцький ліцей   № 27 Луцької міської ради», вихованець автомодельного гуртка Луцького міського ЦНТТУМ зайняв ІІ місце в класі моделей F-3-E – радіокерована модель фігурного курсу.

Вітаємо переможців! Натхнення та подальших перемог.

Дякуємо керівникам гуртків Форманюку Сергію Гавриловичу та Кадлубицькому Павлу Івановичу за результативну підготовку  вихованців.