Екологічна акція у ЗДО № 8

З ініціативи департаменту освіти Луцької міської ради та за тісної співпраці з відділом  екології Луцької міської ради  в  ЗДО № 8 відбулася екологічна акція «Збережемо і примножимо біорізноманіття природи», приурочена Міжнародному дню біологічного різноманіття та Весвітньому дню довкілля.

17:27 19.06.2023

Сортуй відходи правильно!

Чистому Луцьку бути! Відповідно до запиту відділу екології Луцької міської ради (начальник – Оксана Лисак ), з метою формування екологічної культури та активізації просвітницької роботи серед учнівської молоді щодо сортування побутових відходів при Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради (директор  Світлана Куляк) активно розпочала роботу ініціативна група однодумців педагогів - екологів. Бажання зробити рідне місто чистим від побутових відходів об’єднало в єдину команду творчих педагогів ЗЗСО №№ 3, 7, 17, 22 (директори: Савчук В.Є., Карюк Н.В., Мах О.П., Кучер Л.В.), працівників відділу екології Луцької міської ради та ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» (директор – Володимир Марценюк).

11:56 09.06.2023

Фестиваль «Ми діти твої, Україно!»

Теплий літній день зібрав у Палаці учнівської молоді «дошкільницьку родину» Луцької міської територіальної громади. Усіх об’єднала яскрава подія – ХХХ фестиваль «Ми діти твої, Україно»!». Зважаючи на обставини сьогодення, фестиваль проходив в особливому форматі – номери учасників демонструвались на екрані, але це не завадило присутнім сформувати гарне враження і захопитись поетичним словом вихованців, їх хореографічною майстерністю, талановитим вокальним співом.

10:28 08.06.2023

Автотрасові перегони у Ланівцях

З 01 по 04 червня 2023 року в місті Ланівці Кременецького району Тернопільської області на базі Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді (юнаки до 14 років) (IV ранг).

13:41 07.06.2023

Повітряні змії у Волинському небі

2 червня Луцьким міським Центром науково-технічної творчості учнівської молоді, за сприяння департаменту освіти Луцької міської ради  відбулися відкриті міські змагання учнівської молоді з повітряних зміїв.

16:54 06.06.2023

Популяризуємо, заохочуємо, співпрацюємо

29.05.2023 р., у рамках співпраці із ЗЗСО Луцької територіальної громади, на запрошення директорки Сущук Оксани Іванівни, Луцький міський ЦНТТУМ презентував свою роботу у Прилуцькому ліцеї.

13:30 30.05.2023

Швидкість та адреналін

27 травня 2023 року свою майстерність демонстрували вихованці гуртка «Юний картингіст» (керівник Ковальчук Сергій Ігорович). Відкриті міські змагання з картину, організовані Луцьким міським ЦНТТУМ за сприяння департаменту освіти Луцької міської ради та СТК «ВолиньКарт», відбулись вперше на майданчику компанії «ВІЛІЯ».

12:37 30.05.2023