Департамент освіти Луцької міської ради

Новини

Дії у випадку захворювання на COVID – 19 учасників освітнього процесу

 

Всеукраїнський турнір з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні)

Дата створення: 15:05 29.11.2022

       26-27 листопада 2022 у м. Стрий Львівської області відбувся Всеукраїнський турнір з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні). Команду Волинської області представляли вихованці гуртка кордового автомоделювання Луцького міського ЦНТТУМ (керівник Кадлубицький Павло Іванович). Після побудови власного кордодрому результати гуртківців покращуються з кожним роком. Переможцями змагань в індивідуальному заліку стали: Марчук Михайло - перше місце у класі моделей ЕЛ-іграшка та друге - ЕЛ-К; Вітер Артем - друге в ЕЛ-Аеро, третє - ЕЛ-К; Герасимчук Юрій - перше в ЕЛ-О та друге - ЕЛ-іграшка; Клименко Данило - третє в ЕЛ-Аеро. У загальнокомандній напруженій і безкомпромісній боротьбі Волинська команда зуміла обійти команди господарів та посісти перше місце. Вітаємо із заслуженою перемогою. Дякуємо спортсменам та їх керівнику. Дякуємо ЗСУ за можливість продовжувати навчання і брати участь у змаганнях.

Пам'ятаємо, єднаємося, Перемагаємо!

Дата створення: 18:09 26.11.2022

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Керівництво СРСР довгий час приховувало факт смерті українців від голоду. Лише після оголошення незалежності України почалося розслідування масштабів Голодоморів. За різними оцінками, від 5 до 15 мільйонів українців загинули під час жахливих подій штучних Голодоморів. Цього року вшанування пам'яті жертв Голодоморів відбувається під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців рф застосовує геноцидні практики. Адже вони в цій війні переслідують ту ж мету, що й під час Голодоморів - знищити українську ідентичність і націю як таку. Трагічні події і злочини сьогодення доводять: жива пам'ять народу надзвичайно важлива, ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені, а жертви - вшановані. Вшануймо кожного убитого Голодом українця. Пам'ятаємо, єднаємося, Перемагаємо!

«ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ»

Дата створення: 18:06 26.11.2022

З 16 по 19 листопада 2022 року команда гуртка «Цифрова фотографія» Луцького міського ЦНТТУМ у складі: Полякової Дар’ї, учениці 9-А класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 5 Луцької міської ради», Кот Аделіни, Пилипюк Юлії, здобувачів освіти 7-В класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради», Кулик Соломії, здобувачки освіти Луцького ВПУ будівництва та архітектури та Дембіцької Софії, студентки Волинського національного університету імені Лесі Українки (керівник команди Солодовник Сергій Вікторович) взяли участь у відкритому XІX Міжрегіональному фото-, кінофестивалі «Осінні барви Буковини», який відбувся в місті Чернівці. Цьогоріч участь взяли команди юних фото, кіноаматорів з 97 закладів системи освіти та культури з 17 областей України. На розгляд професійного журі Фестивалю було попередньо подано 500 фото у 11 жанрах та 109 кіноробіт у 8 жанрах. Гуртківцями центру було представлено 26 робіт.

Співпраця набуває практичного змісту

Дата створення: 14:43 14.11.2022

       У 2021 році між Луцьким міським Центром науково-технічної творчості учнівської молоді та Волинським національним університетом імені Лесі Українки було підписано Договір про співпрацю. Предметом договору є організація та співпраця сторін у спільному розвитку освітнього, наукового та інноваційного потенціалу.

Чемпіонат України з автомодельного спорту

Дата створення: 14:41 14.11.2022

        З 4 по 6 листопада 2022 року у м. Львові на автомодельній трасі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся 3 етап Чемпіонату України з автомодельного спорту (трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг).

Змагання з радіокерованих автомоделей до Дня автомобіліста

Дата створення: 14:39 14.11.2022

       З метою забезпечення цікавого та корисного дозвілля дітей під час осінніх канікул 31 жовтня Луцьким міським ЦНТТУМ за сприяння департаменту освіти Луцької міської ради проведено міські змагання. 22 учасники представили вісім ЗЗСО (2, 9, 12, 13, 14, 25, 26, 27) м.Луцька у чотирьох класах моделей. Переможцями у індивідуальному заліку стали: Кульчицький Орест (ЗЗСО №27, 1 м), Сидор Ілля (ЗЗСО №14, І, ІІ, ІІІ, ІІІ), Боженко Артем (ЗЗСО №14, ІІІ), Шадрін Владислав (ЗЗСО №13, І), Марчук Михайло (ЗЗСО №14, ІІ), Антонян Давид (ЗЗСО №2, І), Подлевський Кирило (ЗЗСО №26, ІІ), Петрук Владислав (ЗЗСО №26, ІІ). У командному заліку перемогу святкували команди ЗЗСО №№14, 26, 27. Вітаємо переможців, а також усіх учасників змагань із нагородами, отриманим новим досвідом, цікаво проведеним часом. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи. Все буде Україна!

До Дня автомобіліста – міські змагання з картингу

Дата створення: 14:36 14.11.2022

      29 жовтня 2022 року Луцьким міським ЦНТТУМ за сприяння департаменту освіти Луцької міської ради і СТК "Волинь-карт" проведено міські змагання з картингу приурочені Дню автомобіліста. Змагання, у яких взяли участь 27 вихованців гуртка "Юний картингіст" Луцького міського ЦНТТУМ, проходили на імпровізованій трасі міжшкільного ресурсного центру. Боротьбу за нагороди спортсмени вели у чотирьох вікових категоріях. Переможцями у класі "МІНІ" стали Лящук Домінік (І), Кас'ян Ілля (ІІ), Мосійчук Олександр (ІІІ), у класі " Піонер-А"  - Подоляк Денис (І), Кулик Єгор (ІІ), Володько Владислав (ІІІ), у класі "Піонер-Б" - Ковальчук Андрій (І), Яніцевич Роман (ІІ), Сарабанський Євген (ІІІ), у касі "Кадет" - Ситник Дем'ян (І), Працонь Ілля (ІІ), Кас'ян Тимофій (ІІІ). Високу майстерність водіння карта продемонстрували Чемпіони України сезону 2021- 2022 у складі команди Луцького міського ЦНТТУМ Потапчук Олександр та Ольшевський Назар. Вітаємо переможців та усіх учасників із успішними стартами. Маємо надію що у сезоні 2022-2023 наші юні спортсмени знову порадують нас на Всеукраїнських змаганнях. Від усіх учасників змагань висловлюємо щиру вдячність ЗСУ за можливість навчати та навчатись, проводити такі необхідні для дітей заходи. Слава Україні!

До уваги жителів громади міста!

Дата створення: 12:58 14.10.2022

Дорогі колеги!

Дата створення: 09:32 02.10.2022

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

День позашкілля у центральному парку Луцька

Дата створення: 16:42 27.09.2022

Позашкільна освіта – невід’ємна складова освіти, що охоплює мільйони українських дітей.