Сортуй відходи правильно!

Дата: 09.06.2023 11:56

Чистому Луцьку бути! Відповідно до запиту відділу екології Луцької міської ради (начальник – Оксана Лисак ), з метою формування екологічної культури та активізації просвітницької роботи серед учнівської молоді щодо сортування побутових відходів при Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради (директор Світлана Куляк) активно розпочала роботу ініціативна група однодумців педагогів - екологів. Бажання зробити рідне місто чистим від побутових відходів об’єднало в єдину команду творчих педагогів ЗЗСО №№ 3, 7, 17, 22 (директори: Савчук В.Є., Карюк Н.В., Мах О.П., Кучер Л.В.), працівників відділу екології Луцької міської ради та ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» (директор – Володимир Марценюк).

08 червня 2023 року учасники групи провели заняття на території структурного підрозділу ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» «Чистий Луцьк», у ході якого ознайомилися з роботою підприємства, взяли активну участь у майстер-класах, навчаючись правильно сортувати побутові відходи, та окреслили план дій щодо організації просвітницької роботи серед здобувачів освіти.

Ми самі вчимося і навчаємо учнівську молодь сортувати побутові відходи! А ви? Приєднуйтеся до нашої команди! Чистому Луцьку бути!

Дякуємо директорам ЗЗСО №№ 3, 7, 17, 22, працівникам відділу екології Луцької міської ради та ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» за ініціативу, сприяння та підтримку роботи міської творчої групи педагогів-однодумців.