Сімейне виховання як фактор формування особистості в системі ДЕД закладу ЗСО

23 квітня 2021 року на базі комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Луцької міської ради Волинської області» відбувся міський семінар заступників директорів, які здійснюють  супровід дослідно-експериментальної діяльності на тему «Сімейне виховання як фактор формування особистості в системі дослідно-експериментальної діяльності закладу загальної середньої освіти».       Директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради» Світлана Куляк  наголосила на актуальності даної теми і ознайомила з планом роботи семінару.

14:05 30.04.2021

Фруктовий сад для малят

У закладі дошкільної освіти № 36  КЗ НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» відбулася міська екологічна акція «У майбутнє без техногенних та екологічних катастроф» з нагоди відзначення 35-ої річниці пам’яті аварії на Чорнобильській атомній станції.

12:58 30.04.2021

Перемога у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності!

У Всеукраїнському конкурсі фахової професійної майстерності серед студентів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «штукатур»,  який проходив онлайн з 21.04. по 23.04.21р., відмінні професійно-практичні навички та високі теоретичні знання продемонстрував здобувач освіти Луцького ВПУ будівництва та архітектури, студент групи БЦІ-21 Ілля Стрілецький. Вітаємо талановитого юнака та його наставників майстра виробничого навчання Ткаченко Т.А., викладача спецдисциплін Ліщук В.П. і педагогічний колектив із перемогою (І-м місцем)!!!

16:58 29.04.2021

Сучасні підходи в організації освітнього процесу в ЗЗСО

Така актуальна тема була покладена в основу міського семінару заступників директорів із навчально-виховної роботи, який відбувся 24 березня 2021 року на базі КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №13 Луцької міської ради». Відкриваючи семінар, заступник начальника управління освіти Луцької міської ради, начальник відділу ДЗСПО Силка Тетяна Олександрівна акцентувала увагу присутніх на актуальності теми, побажала усім плідної та творчої співпраці.

23:54 12.04.2021

ЗНО з географії: виклики та перспективи

22 березня відбулася заняття міської професійної спільноти учителів географії «А я це роблю так!» з проблеми «ЗНО з географії: виклики та перспективи». У  роботі взяли участь  Микола Косарєв, провідний фахівець ПрАт «Інститут передових технологій»; Леся Сушик, консультант ЦПРПП; Наталя Денисюк, керівник міського  клубу –тренінгу «А я це роблю так!», учитель географії ЗЗСО №22; Марія  Коханюк, учитель географії ЗЗСО №22, та учителі географії ЗЗСО міста.

23:52 12.04.2021

Турнір юних журналістів – феєрія емоцій, командний ентузіазм та запекла боротьба

11 квітня 2021 року відбувся міський турнір юних журналістів сезону 2020-2021н.р. За звання кращих мас - медійників змагалися 8 команд ЗЗСО: 9,10,14,18,21,26,27,30. У фінал турніру вийшли чотири команди із закладів освіти №№ 9,14,18,26. Першість виборола команда гімназії №18. Друге місце здобула команда НВК №9, а третє місце між собою розділили команди із гімназії №14 імені В. Сухомлинського та НВК №26.

16:20 15.03.2021

«Молода надія дошкілля – 2021» – конкурс перспективних керівників

У сучасних умовах реформування освіти керівнику недостатньо бути просто компетентним, володіти управлінськими знаннями, уміннями та навичками. Він має бути водночас креативним, умотивованим, відкритим до нового, а також постійно зростати професійно.

10:27 15.03.2021

Атака вірусів! Врятуй планету!

Активну роботу щодо формування екологічної культури учнівської молоді та  навичок поведінки школярів із дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)  проводять заклади загальної середньої освіти міста.

10:22 15.03.2021

Луцьк - без сміття

02 березня 2021 року у залі засідань департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради для учнів ЗЗСО №№ 4, 5, 7, 9, 10, 12, 17, 20, 21, 22, 24 було проведено організаційне засідання загальноміського екологічного освітнього проєкту «Луцьк - без сміття». У заході взяли участь - Оксана Лисак, начальник відділу екології Луцької міської ради, Вадим Курбан, підприємець, громадський активіст, Ніна Самойленко, директор міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради. Учасники обговорили важливість для громади міста вирішення питання раціонального поводження із сміттям. Визначили основні напрями роботи:

10:13 05.03.2021