Передноворічний конкурс-змагання з ПТМ

26 грудня 2022 року Луцьким міським ЦНТТУМ було проведено міські змагання з початкового технічного моделювання серед учнів молодших класів ЗЗСО. У змаганнях взяло участь 13 учнів із 13 освітніх закладів (7, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 23, 24, 25, 26, 27, ЦНТТУМ). Програма змагань складалась із теоретичного заліку та двох практичних завдань: виготовлення моделі транспортної техніки із картону і математичного конструктора. Розв’язуючи тестові завдання, діти демонстрували свої ерудицію, механічну тямущість, знання з трудового навчання, математики, вміння вирішувати логічні задачі. У практичній частині учасники виготовляли модель швидкісного катера за запропонованими розгортками його частин, а також створювали моделі автомобільної техніки за допомогою наданих роздрукованих геометричних фігур різного розміру і кольору. Усі учасники змагань справились із завданнями, а переможцями стали: Королюк Назар, учень 4 класу ЗЗСО №14 ім. Василя Сухомлинського, Хайба Ліна, учениця 4 класу ЗЗСО №27, Громик Давид, учень 4 класу ЗЗСО №12.

11:05 30.12.2022

Обласні змагання з робототехніки

20 грудня 2022 року відбувся обласний конкурс “ROBO-SUMO VOLYN 2022”, який проходив у Луцькому національному технічному університеті, і був проведений спільно з Малою академією наук Волині, Луцькою міською радою, Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

11:01 30.12.2022

Серйозні та веселі, втомлені та щасливі

Вихованці гуртка «Юні винахідники» 15 грудня 2022 року отримали чудову можливість перевірити власні знання, винахідливість та кмітливість на XХIV обласному турнірі юних винахідників і раціоналізаторів.

10:59 30.12.2022

Всеукраїнський турнір з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні)

26-27 листопада 2022 у м. Стрий Львівської області відбувся Всеукраїнський турнір з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні). Команду Волинської області представляли вихованці гуртка кордового автомоделювання Луцького міського ЦНТТУМ (керівник Кадлубицький Павло Іванович). Після побудови власного кордодрому результати гуртківців покращуються з кожним роком. Переможцями змагань в індивідуальному заліку стали: Марчук Михайло - перше місце у класі моделей ЕЛ-іграшка та друге - ЕЛ-К; Вітер Артем - друге в ЕЛ-Аеро, третє - ЕЛ-К; Герасимчук Юрій - перше в ЕЛ-О та друге - ЕЛ-іграшка; Клименко Данило - третє в ЕЛ-Аеро. У загальнокомандній напруженій і безкомпромісній боротьбі Волинська команда зуміла обійти команди господарів та посісти перше місце. Вітаємо із заслуженою перемогою. Дякуємо спортсменам та їх керівнику. Дякуємо ЗСУ за можливість продовжувати навчання і брати участь у змаганнях.

15:05 29.11.2022

Пам'ятаємо, єднаємося, Перемагаємо!

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Керівництво СРСР довгий час приховувало факт смерті українців від голоду. Лише після оголошення незалежності України почалося розслідування масштабів Голодоморів. За різними оцінками, від 5 до 15 мільйонів українців загинули під час жахливих подій штучних Голодоморів. Цього року вшанування пам'яті жертв Голодоморів відбувається під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців рф застосовує геноцидні практики. Адже вони в цій війні переслідують ту ж мету, що й під час Голодоморів - знищити українську ідентичність і націю як таку. Трагічні події і злочини сьогодення доводять: жива пам'ять народу надзвичайно важлива, ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені, а жертви - вшановані. Вшануймо кожного убитого Голодом українця. Пам'ятаємо, єднаємося, Перемагаємо!

18:09 26.11.2022

«ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ»

З 16 по 19 листопада 2022 року команда гуртка «Цифрова фотографія» Луцького міського ЦНТТУМ у складі: Полякової Дар’ї, учениці 9-А класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 5 Луцької міської ради», Кот Аделіни, Пилипюк Юлії, здобувачів освіти 7-В класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради», Кулик Соломії, здобувачки освіти Луцького ВПУ будівництва та архітектури та Дембіцької Софії, студентки Волинського національного університету імені Лесі Українки (керівник команди Солодовник Сергій Вікторович) взяли участь у відкритому XІX Міжрегіональному фото-, кінофестивалі «Осінні барви Буковини», який відбувся в місті Чернівці. Цьогоріч участь взяли команди юних фото, кіноаматорів з 97 закладів системи освіти та культури з 17 областей України. На розгляд професійного журі Фестивалю було попередньо подано 500 фото у 11 жанрах та 109 кіноробіт у 8 жанрах. Гуртківцями центру було представлено 26 робіт.

18:06 26.11.2022

Співпраця набуває практичного змісту

У 2021 році між Луцьким міським Центром науково-технічної творчості учнівської молоді та Волинським національним університетом імені Лесі Українки було підписано Договір про співпрацю. Предметом договору є організація та співпраця сторін у спільному розвитку освітнього, наукового та інноваційного потенціалу.

14:43 14.11.2022

Чемпіонат України з автомодельного спорту

З 4 по 6 листопада 2022 року у м. Львові на автомодельній трасі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся 3 етап Чемпіонату України з автомодельного спорту (трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг).

14:41 14.11.2022