Фестиваль «Ми діти твої, Україно!»

Дата: 08.06.2023 10:28

Теплий літній день зібрав у Палаці учнівської молоді «дошкільницьку родину» Луцької міської територіальної громади. Усіх обєднала яскрава подія – ХХХ фестиваль «Ми діти твої, Україно»!». Зважаючи на обставини сьогодення, фестиваль проходив в особливому форматі – номери учасників демонструвались на екрані, але це не завадило присутнім сформувати гарне враження і захопитись поетичним словом вихованців, їх хореографічною майстерністю, талановитим вокальним співом.

Через увесь фестиваль домінантою пройшла національно-патріотична тематика. Вихованці із завзяттям виконали Гімн України, співали пісню «Ой у лузі червона калина», проводили флешмоб «Незламна», читали вірш «Бог не виїхав з України». Вражає розуміння дітьми-дошкільниками воєнних подій сьогоднішнього дня, гордість, з якою вони відчувають себе українцями, їх любов до мови, шана до символіки.

Наші діти – справжні маленькі патріоти, які мріють про Перемогу, Мир.

Вони – майбутнє нації. Нехай їхній шлях буде мирним, світлим і чистим!

Посилання на відео