Час диктує нові правила…

Нові правила життя, побуту, навчання. Карантин вніс корективи в освітній процес. Тому питання дистанційної освіти для школярів 5-11 класів постало досить гостро. Вчителі працюють з учнями за допомогою технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей освітнього закладу. Використовуючи онлайн-платформи, програми GoogleHangouts, GoogleClassroom, Zoom, LiveWorkSheets, педагоги налагоджують взаємодію з школярами. І саме це зараз дуже важливо, адже, як писала у своїй книзі «Навчити вчитися» БарбараОклі, «...зосереджуватися потрібно не на результаті, а на процесі».

Зважаючи на ситуацію із введенням карантину,заходи з педагогами, засідання методичних об’єднань відбуваються дистанційно в онлайн-режимі. А ще освітяни займаються самоосвітою з використанням онлайн-платформ, підвищують рівень комп’ютерної грамотності, розробляють завдання для дистанційного навчання учнів, створюють відеопрезентації, готують матеріали для відеолекцій, створюють власні методичні розробки й розміщують їх на різноманітних веб-сайтах.