Юні моделісти підкорюють небо

Чудовий ужинок юних моделістів Луцького ЦНТТУМ.  29 квітня відбулись обласні змагання з "повітряних зміїв", організовані ЦПО Волинь ради на стадіоні с.Промінь. У заході взяли участь 9 команд (більше 40 учасників). Команду Луцького міського ЦНТТУМ представляли вихованці гуртків: Савчук Микола (Підгайцівський ліцей), Ткачук Ярослав (ліцей № 2), Клименко Володимир (ліцей № 27), Кульчицький Орест (ліцей № 27). У класах моделей К (експериментальний), К1 (плоский), К2 (коробчастий), К3 (безкаркасний), К4 (міні), К7 (змійковий потяг) наші вихованці вибороли усі перші місця, а також перше загальнокомандне. Вітаю переможців і радію, що моя наука іде дітям на користь. Дякую організаторам і ЗСУ за можливіть демонструвати дітьми свої вміння і навички.

10:17 01.05.2023

Екологічна просвіта в дії

Прихід весни активізував екологічну роботу в нашому місті. На часі проведення   трудових акцій та десантів, толок, конкурсів, виставок, конференцій тощо.

12:37 21.04.2023

Шановні колеги-освітяни, діти, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Це свято, що сповнює нас надією і глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

12:46 14.04.2023

Абсолютна першість юних винахідників Луцького міського ЦНТТУМ

Протягом березня 2023 року на базі Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради було проведено обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок з науково-технічного напряму. У конкурсі-захисті взяли участь 5 команд області. Команду Луцького міського ЦНТТУМ представляли вихованці предметно-технічного напряму: Сюта Ілля, вихованець гуртка «Основи робототехніки на платформі Ардуіно» (керівник Белогур Сергій Васильович), учень 11-М класу Луцького ліцею № 9; Кущ Арсен, вихованець гуртка «Юні винахідники» (керівник Седанов Олексій Олександрович), учень 11-Е класу Луцького ліцею № 21 імені Михайла Кравчука; Петрук Віталій, вихованець гуртка «Радіоелектроніка» (керівник Оксенюк Анатолій Дмитрович), учень 10-П класу Луцького ліцею № 9.

10:56 13.04.2023

Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді

З 30 березня по 02 квітня 2023 року у м. Києві в рамках проведення Чемпіонату України з автомодельного спорту – 1 етап (трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг) відбулися «Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді (юніори до 18 років) (IV ранг)». Луцький міський ЦНТТУМ представляла команда у складі:

14:44 06.04.2023

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

З 30 березня по 02 квітня відбувся Чемпіонат України зі спортивної пеленгації у   м. Вінниця. Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України, Департамент гуманітарної політики Вінницької ОДА, громадські організації «Товариство сприяння обороні України», «Ліга радіоаматорів України», «Федерація радіоспорту Вінницької області».

09:36 06.04.2023

Обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

29 березня 2023 року у Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради відбувся обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Програма змагань включала теоретичний залік (тестування), виготовлення моделей транспортної техніки та творче завдання (виконання композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур. У змаганнях взяло участь 10 команд Волинської області. Команду Луцької міської територіальної громади представляли Королюк Назар, вихованець гуртка Луцького міського ЦНТТУМ, учень 4-А класу Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського та Хайба Ліна, учениця 4-А класу Луцького ліцею № 27.

14:03 31.03.2023

Наш пошук і творчість – тобі, Україно!

Щороку у період весняних канікул підбиваються підсумки роботи учнів та їх педагогів з технічної творчості закладів освіти Луцької громади. Відбувається це через презентацію виробів на міських виставках-конкурсах: науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!», що проводяться департаментом освіти Луцької міської ради на базі Луцького міського ЦНТТУМ

09:02 29.03.2023

Міський конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок з науково-технічного напрямку

20 березня 2023 року на базі Луцького міського ЦНТТУМ відбувся міський конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок з науково-технічного напрямку. У конкурсі-захисті взяли участь команди із 7 ЗЗСО м. Луцька (21 учасник): №№ 9, 13, 14, 17, 23, 26, 27.

10:03 22.03.2023

IV відкритий Чемпіонат м. Луцька з автомодельного спорту

21 січня 2023 року на базі Луцького міського ЦНТТУМ відбувся IV відкритий Чемпіонат м. Луцька з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні). У змаганнях взяло участь 23 учасники (11 команд), які представили заклади загальної середньої освіти №№ 2, 3, 4, 9, 14, 15, 20, 21, 23, 27 міста Луцька Центр позашкільної освіти Волинської обласної ради, до складу команди якого увійшли здобувачі освіти ЗЗСО № 10, 21, 23). Загалом було представлено 36 моделей у різних класах.

11:43 25.01.2023