ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВІЙНИ: РЕАЛІЇ ТА ПОТРЕБИ

14.06.22 р. на базі Будинку вчителя (НМК психологічної служби департаменту освіти ЛМР) з ініціативи міського голови Ігора Поліщука відбулась робоча зустріч практичних психологів ЗЗСО, працівників Медичного центру реабілітації учасників бойових дій ЛМТГ з представниками міської влади з питань надання кваліфікованої допомоги постраждалим від військових дій.

15:29 16.06.2022

Дорогі діти, педагоги, батьки!

Щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, що сповіщає про завершення 2021-2022 навчального року, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. Цей рік особливий для кожного із нас – свідомого громадянина держави: тривожний від суспільних подій, але світлий від успіхів і упевненості у Великій Перемозі України у повномасштабній війні з російськими загарбниками. Особливим є сьогоднішній день, адже гучний дзвінок не лунатиме на шкільних подвір’ях, а стіни закладів освіти не сповнюватимуться дзвінкими дитячими голосами, бо ж формат свята – онлайн.

15:00 07.06.2022

Успіхи освітян Луцької МТГ на обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині»

Творчість, креативність, професіоналізм, високий потенціал в роботі, позитивність, відданість справі, патріотизм, любов до дитини – це якості педагогів закладів освіти Луцької МТГ, роботи яких презентувалися на ХХVІІ обласній виставці навчально-методичних видань «Творчі сходинки педагогів Волині». Цьогоріч на виставку з метою  популяризації  кращого досвіду з освітньої діяльності,  упровадження новітніх технологій у педагогічну практику,  напрацювань освітян з проблем формування ключових компетентностей учнів у контексті концептуальних засад реформування освіти «Нова українська школа» було запропоновано 120 робіт. Фахове журі гідно поцінувало напрацювання наших освітян, адже 59 навчально-методичних видань було визначено в числі переможців: І місце – 7 робіт, ІІ місце – 16; ІІІ місце – 36.

13:58 11.05.2022

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ, ЛАУРЕАТІВ і ФІНАЛІСТІВ ПЕРШОГО (обласного) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022»

Педагоги закладів загальної середньої освіти Луцької МТГ  гідно презентували зразки кращого педагогічного досвіду під час конкурсних випробувань першого (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2022».  Яскраві результати професійних зусиль конкурсантів засвідчили високу конкурентоспроможність та особистісний  творчий потенціал. Для компетентного журі важливими критеріями відбору кращих із кращих учасників були: високий рівень професійної  майстерності і ерудиція, креативність  у розв’язанні  навчально-методичних завдань,    налагодження конструктивної  взаємодії між учасниками освітнього процесу.

15:07 06.05.2022

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ

Законом України № 2157-IX від 24 березня 2022 року (Про внесення змін до деяких ... | від 24.03.2022 № 2157-IX (rada.gov.ua)), який набирає чинності 01.05.2022, для здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році ДПА у формі ЗНО скасовано, а вступна кампанія у 2022 році буде проводитися за результатами національного мультипредметного тесту.

14:27 28.04.2022

Працюємо, дякуємо і підтримуємо ЗСУ!

Педагогічні колективи закладів і установ освіти Луцької міської територіальної громади (заклади загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та ін.) перерахували свій одноденний заробіток для допомоги бійцям ЗСУ. Відповідну ініціативу було реалізовано на підставі заяв працівників про згоду на перерахування коштів. Сума, зібрана освітянами на потреби Збройних Сил України, становить 1949099 грн.

14:26 28.04.2022

Шановні освітяни, батьки, діти!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

15:39 22.04.2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 15 квітня 2022 року у закладах загальної середньої освіти Луцької територіальної громади розпочинається прийом документів дітей для зарахування у 1-ші класи на 2022-2023 навчальні роки.

15:51 28.03.2022

Безпечний простір дитини

На виконання наказу МОН України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами» від 02.10.2018 року № 1047  на електронні пошти ЗДО, ЗЗСО та позашкільних закладів надіслано інформаційні пам’ятки, які містять контакти організацій, установ, служб з питань захисту прав дітей, протидії булінгу, насильства, торгівлі людьми.

11:52 13.02.2022