Інноваційні технології навчання в сучасній школі

Дата створення: 15:27 25.05.2021

Відповідно до плану роботи ЦПРПП 06.05.2021 року на базі КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Луцької міської ради» відбувся онлайн – семінар учителів української мови і літератури  на тему «Інноваційні стратегії навчання школярів на уроках української словесності – запорука успішної їх реалізації в житті».

Сімейне виховання як фактор формування особистості в системі ДЕД закладу ЗСО

Дата створення: 14:05 30.04.2021

23 квітня 2021 року на базі комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Луцької міської ради Волинської області» відбувся міський семінар заступників директорів, які здійснюють  супровід дослідно-експериментальної діяльності на тему «Сімейне виховання як фактор формування особистості в системі дослідно-експериментальної діяльності закладу загальної середньої освіти».       Директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради» Світлана Куляк  наголосила на актуальності даної теми і ознайомила з планом роботи семінару.

Фруктовий сад для малят

Дата створення: 12:58 30.04.2021

У закладі дошкільної освіти № 36  КЗ НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» відбулася міська екологічна акція «У майбутнє без техногенних та екологічних катастроф» з нагоди відзначення 35-ої річниці пам’яті аварії на Чорнобильській атомній станції.

Благодійна допомога Луцькій ЗОШ № 20

Дата створення: 17:13 29.04.2021

Перемога у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності!

Дата створення: 16:58 29.04.2021

У Всеукраїнському конкурсі фахової професійної майстерності серед студентів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «штукатур»,  який проходив онлайн з 21.04. по 23.04.21р., відмінні професійно-практичні навички та високі теоретичні знання продемонстрував здобувач освіти Луцького ВПУ будівництва та архітектури, студент групи БЦІ-21 Ілля Стрілецький. Вітаємо талановитого юнака та його наставників майстра виробничого навчання Ткаченко Т.А., викладача спецдисциплін Ліщук В.П. і педагогічний колектив із перемогою (І-м місцем)!!!

Сучасні підходи в організації освітнього процесу в ЗЗСО

Дата створення: 23:54 12.04.2021

Така актуальна тема була покладена в основу міського семінару заступників директорів із навчально-виховної роботи, який відбувся 24 березня 2021 року на базі КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №13 Луцької міської ради». Відкриваючи семінар, заступник начальника управління освіти Луцької міської ради, начальник відділу ДЗСПО Силка Тетяна Олександрівна акцентувала увагу присутніх на актуальності теми, побажала усім плідної та творчої співпраці.

ЗНО з географії: виклики та перспективи

Дата створення: 23:52 12.04.2021

22 березня відбулася заняття міської професійної спільноти учителів географії «А я це роблю так!» з проблеми «ЗНО з географії: виклики та перспективи». У  роботі взяли участь  Микола Косарєв, провідний фахівець ПрАт «Інститут передових технологій»; Леся Сушик, консультант ЦПРПП; Наталя Денисюк, керівник міського  клубу –тренінгу «А я це роблю так!», учитель географії ЗЗСО №22; Марія  Коханюк, учитель географії ЗЗСО №22, та учителі географії ЗЗСО міста.

Турнір юних журналістів – феєрія емоцій, командний ентузіазм та запекла боротьба

Дата створення: 16:20 15.03.2021

11 квітня 2021 року відбувся міський турнір юних журналістів сезону 2020-2021н.р. За звання кращих мас - медійників змагалися 8 команд ЗЗСО: 9,10,14,18,21,26,27,30. У фінал турніру вийшли чотири команди із закладів освіти №№ 9,14,18,26. Першість виборола команда гімназії №18. Друге місце здобула команда НВК №9, а третє місце між собою розділили команди із гімназії №14 імені В. Сухомлинського та НВК №26.

«Молода надія дошкілля – 2021» – конкурс перспективних керівників

Дата створення: 10:27 15.03.2021

У сучасних умовах реформування освіти керівнику недостатньо бути просто компетентним, володіти управлінськими знаннями, уміннями та навичками. Він має бути водночас креативним, умотивованим, відкритим до нового, а також постійно зростати професійно.

Атака вірусів! Врятуй планету!

Дата створення: 10:22 15.03.2021

Активну роботу щодо формування екологічної культури учнівської молоді та  навичок поведінки школярів із дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)  проводять заклади загальної середньої освіти міста.