IV відкритий Чемпіонат м. Луцька з автомодельного спорту

Дата: 25.01.2023 11:43

21 січня 2023 року на базі Луцького міського ЦНТТУМ відбувся IV відкритий Чемпіонат м. Луцька з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні). У змаганнях взяло участь 23 учасники (11 команд), які представили заклади загальної середньої освіти №№ 2, 3, 4, 9, 14, 15, 20, 21, 23, 27 міста Луцька Центр позашкільної освіти Волинської обласної ради, до складу команди якого увійшли здобувачі освіти ЗЗСО № 10, 21, 23). Загалом було представлено 36 моделей у різних класах.

Програма змагань передбачала особисто-командну першість в класах моделей: ЕЛ-іграшка, ЕЛ-Аеро, ЕЛ-К, ЕЛ-О.

На урочистому відкритті учасників заходу привітав директор Луцького міського ЦНТТУМ Ігор Данильчук, головний суддя заходу, який ознайомив у умовами проведення змагань, звернув увагу на технічні параметри автомоделей.

Результати змагань продемонстрували високий рівень підготовки моделей, навичок їх запуску, засвідчили  цілеспрямовану роботу керівників гуртків щодо популяризації автомоделювання серед дітей та учнівської молоді.

У чергове констатуємо факт встановлення рекорду швидкості треку – 86,249 км/год

Переможцями змагань в індивідуальному заліку стали:

Клас автомоделей: ЕЛ-іграшка:

І місце – Клименко Анна, учениця 3-Б класу ЗЗСО №27;

ІІ місце – Супрунюк Дмитро, учень 5-Г класу ЗЗСО №14;

ІІІ місце – Герасимчук Юрій, учень 8-Б класу ЗЗСО №20.

Клас автомоделей: ЕЛ-АЕРО:

І місце – Філіпович Лев, учень 7-Г класу ЗЗСО №15;

ІІ місце – Дудик Роман, учень 8-І класу ЗЗСО №21; ІІІ місце - Словік Артем, вихованець Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради.

Клас автомоделей: ЕЛ-К:

І місце – Гошко Олександр, учень 8-М класу ЗЗСО №21;

ІІ місце - Вітер Артем, учень 5-В класу ЗЗСО №15;

ІІІ місце - Клименко Анна, учениця 3-Б класу ЗЗСО №27.

Клас автомоделей: ЕЛ-О:

І місце – Супрунюк Едуард, учень 7-Г класу ЗЗСО №14;

ІІ місце – Дудик Роман, учень 8-І класу ЗЗСО №21;

ІІІ місце - Клименко Данило, учень 8-В класу ЗЗСО №27.

В командному заліку місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда КЗ загальної середньої освіти «Луцький ліцей  №15 Луцької міської ради»;

ІІ місце – команда КЗ загальної середньої освіти  «Луцький ліцей №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради»;

ІІІ місце – команда КЗ загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради».

Переможці особисто-командної першості змагань були нагороджені дипломами департаменту освіти Луцької міської ради, медалями, кубками та солодкими подарунками.

Вітаємо учасників та їх наставників з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, крокувати до нових вершин!