Департамент освіти Луцької міської ради

Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді

Дата: 06.04.2023 14:44
Кількість переглядів: 21

З 30 березня по 02 квітня 2023 року у м. Києві в рамках проведення Чемпіонату України з автомодельного спорту – 1 етап (трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг) відбулися «Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді (юніори до 18 років) (IV ранг)». Луцький міський ЦНТТУМ представляла команда у складі:

Клименка Володимира, учня 10-А та Клименка Данила, учня 8-В класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», Марчука Іллі, здобувач освіти «Колківського центру професійної освіти», Марчука Михайла, учня 7-Г класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» (керівник команди - Кадлубицький Павло Іванович, керівник гуртків автомоделювання Луцького міського ЦНТТУМ).

У напруженій боротьбі юні спортсмени ЦНТТУМ показали хороші результати в індивідуальному заліку і в загально-командному заліку посіли 5 місце. Вихованці гуртка автомоделювання Центру отримали неоціненний досвід, який в подальшому допоможе їм показувати високі результати та боротися за призові місця.