Юні моделісти підкорюють небо

Дата: 01.05.2023 10:17

Чудовий ужинок юних моделістів Луцького ЦНТТУМ.  29 квітня відбулись обласні змагання з "повітряних зміїв", організовані ЦПО Волинь ради на стадіоні с.Промінь. У заході взяли участь 9 команд (більше 40 учасників). Команду Луцького міського ЦНТТУМ представляли вихованці гуртків: Савчук Микола (Підгайцівський ліцей), Ткачук Ярослав (ліцей № 2), Клименко Володимир (ліцей № 27), Кульчицький Орест (ліцей № 27). У класах моделей К (експериментальний), К1 (плоский), К2 (коробчастий), К3 (безкаркасний), К4 (міні), К7 (змійковий потяг) наші вихованці вибороли усі перші місця, а також перше загальнокомандне. Вітаю переможців і радію, що моя наука іде дітям на користь. Дякую організаторам і ЗСУ за можливіть демонструвати дітьми свої вміння і навички.