Про наших учнів пишуть на шпальтах міжнародної газети EDUCATION JAGAT

Дата створення: 12:39 04.02.2022

EDUCATION JAGAT – це популярна англійська газета (Fortnightly), (6-річна преміум-кар'єрна газета), яка має масштабне охоплення серед мільйонів читачів у всьому світі.

Вихователь безпеки

Дата створення: 16:52 26.01.2022

У Луцькій міській територіальній громаді буде реалізовуватись Пілотний проект «Вихователь безпеки».  В межах профілактичного проекту відбуватимуться заходи щодо виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі, а також впровадження заходів щодо їх усунення. Проєкт ініційовано Міністерством внутрішніх справ України, за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

ІІІ відкритий Чемпіонат м. Луцька з автомодельного спорту

Дата створення: 15:51 06.01.2022

05 січня 2022 року на базі Луцького міського ЦНТТУМ відбувся ІІІ відкритий Чемпіонат м. Луцька з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні) присвячений новорічно-різдвяним святам. Кращі гуртківці - спортсмени боролися за призові місця та демонстрували свої навички із запуску швидкісних кордових автомоделей. Загалом у змаганнях взяло участь 22 учасники (10 команд), які представили заклади загальної середньої освіти №№ 3, 4, 9, 14, 15, 21, 23, 27 міста Луцька та дві команди ЦНТТУМ Волинської обласної ради до складу яких увійшли учні ЗЗСО №16,20,22.

Дорогі освітяни!

Дата створення: 18:23 31.12.2021

Від щирого серця вітаю вас із Новим 2022 роком та світлим Різдвом Христовим!

Автомобільні перегони

Дата створення: 09:03 16.12.2021

З 10 по 12 грудня 2021 року в місті Львові на базі Львівського обласного ЦНТТУМ проходили відкриті змагання з автомодельного спорту (трасові моделі) на Кубок Галичини.

Срібні призери Чемпіонату України!

Дата створення: 09:34 07.12.2021

З 03 по 05 грудня 2021 року в місті Стрию Львівської області проходив «Чемпіонат України з автомодельного спорту - 2 етап (юнаки), кордові моделі у приміщенні,  IV ранг». Команда Луцького міського ЦНТТУМ була представлена у складі 4 вихованців: Марчука Михайла, учня 6-Г класу КЗ «Луцький НВК «Гімназія № 14 ім. В. Сухомлинського», Клименка Данила, учня 7-Б класу КЗ «Луцький ліцей № 27», Вітера Артема,  учня 4-В класу КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15», Дудика Романа, учня 7-І класу КЗ «Луцька гімназія № 21 ім. М. Кравчука» (тренер - Кадлубицький Павло Іванович, керівник гуртків автомоделювання Луцького міського ЦНТТУМ).

Конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки

Дата створення: 09:33 07.12.2021

З метою залучення обдарованих і талановитих дітей до інтелектуальних змагань, стимулювання інтересу учнівської молоді до оволодіння сучасними інформаційними технологіями на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради 24 листопада було проведено конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки.