ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВІЙНИ: РЕАЛІЇ ТА ПОТРЕБИ

Дата створення: 15:29 16.06.2022

14.06.22 р. на базі Будинку вчителя (НМК психологічної служби департаменту освіти ЛМР) з ініціативи міського голови Ігора Поліщука відбулась робоча зустріч практичних психологів ЗЗСО, працівників Медичного центру реабілітації учасників бойових дій ЛМТГ з представниками міської влади з питань надання кваліфікованої допомоги постраждалим від військових дій.

Дорогі діти, педагоги, батьки!

Дата створення: 12:38 08.06.2022

Дорогі діти, педагоги, батьки!

Дата створення: 15:00 07.06.2022

Щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, що сповіщає про завершення 2021-2022 навчального року, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. Цей рік особливий для кожного із нас – свідомого громадянина держави: тривожний від суспільних подій, але світлий від успіхів і упевненості у Великій Перемозі України у повномасштабній війні з російськими загарбниками. Особливим є сьогоднішній день, адже гучний дзвінок не лунатиме на шкільних подвір’ях, а стіни закладів освіти не сповнюватимуться дзвінкими дитячими голосами, бо ж формат свята – онлайн.

Успіхи освітян Луцької МТГ на обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині»

Дата створення: 13:58 11.05.2022

Творчість, креативність, професіоналізм, високий потенціал в роботі, позитивність, відданість справі, патріотизм, любов до дитини – це якості педагогів закладів освіти Луцької МТГ, роботи яких презентувалися на ХХVІІ обласній виставці навчально-методичних видань «Творчі сходинки педагогів Волині». Цьогоріч на виставку з метою  популяризації  кращого досвіду з освітньої діяльності,  упровадження новітніх технологій у педагогічну практику,  напрацювань освітян з проблем формування ключових компетентностей учнів у контексті концептуальних засад реформування освіти «Нова українська школа» було запропоновано 120 робіт. Фахове журі гідно поцінувало напрацювання наших освітян, адже 59 навчально-методичних видань було визначено в числі переможців: І місце – 7 робіт, ІІ місце – 16; ІІІ місце – 36.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ, ЛАУРЕАТІВ і ФІНАЛІСТІВ ПЕРШОГО (обласного) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022»

Дата створення: 15:07 06.05.2022

Педагоги закладів загальної середньої освіти Луцької МТГ  гідно презентували зразки кращого педагогічного досвіду під час конкурсних випробувань першого (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2022».  Яскраві результати професійних зусиль конкурсантів засвідчили високу конкурентоспроможність та особистісний  творчий потенціал. Для компетентного журі важливими критеріями відбору кращих із кращих учасників були: високий рівень професійної  майстерності і ерудиція, креативність  у розв’язанні  навчально-методичних завдань,    налагодження конструктивної  взаємодії між учасниками освітнього процесу.

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ

Дата створення: 14:27 28.04.2022

Працюємо, дякуємо і підтримуємо ЗСУ!

Дата створення: 14:26 28.04.2022

Шановні освітяни, батьки, діти!

Дата створення: 15:39 22.04.2022

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Безпечний простір дитини

Дата створення: 11:52 13.02.2022

На виконання наказу МОН України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами» від 02.10.2018 року № 1047  на електронні пошти ЗДО, ЗЗСО та позашкільних закладів надіслано інформаційні пам’ятки, які містять контакти організацій, установ, служб з питань захисту прав дітей, протидії булінгу, насильства, торгівлі людьми.