Екологічна просвіта в дії

Дата: 21.04.2023 12:37

Прихід весни активізував екологічну роботу в нашому місті. На часі проведення   трудових акцій та десантів, толок, конкурсів, виставок, конференцій тощо.

Одним із найефективніших засобів здійснення просвітницької діяльності  екологічного спрямування серед учнівської молоді є організація  виступів агітколективів перед батьками, учнями,  громадськістю міста.

Презентацію власних напрацювань 19 квітня 2023 року здійснили юні екологи ЗЗСО №№ 13, 19, 15, 22, 23, 30, беручи активну участь у  міському конкурсі колективів екологічної просвіти на тему «Луки мого дитинства», який  проведено ЦПРПП Луцької міської ради (директор - Куляк С.В.) на базі ПУМу (директор - Кравчук С.М.).

Учасники команд представили творчі, цікаві та змістовні виступи, що порушували місцеві болючі екологічні проблеми та внесли пропозиції щодо їх вирішення  в умовах воєнного стану. Конкурсні номери  поєднали різні жанри, стилі і напрями мистецтва, відображаючи проблеми у трагічній, гумористичній, образній та інших формах; відзначалися високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю художнього оформлення та режисерською майстерністю керівників.

Переможцями конкурсу стали:

• агітколектив ЗЗСО №22  «Царинки» (керівники:

Борецька Зоряна Вікторівна, хореограф;

Залещук Ада Галіківна, вчитель біології;

Ковалишина Тетяна Миколаївна, вчитель географії;

Коханюк Марія Василівна, вчитель географії;

Пилюк Тетяна Іванівна, вчитель біології).

• агітколектив ЗЗСО №30  «Оберіг»  (керівники:

Суханова Віра Віталіївна, вчитель біології та географії;

Романчук Богдан Олексійович, вчитель  музичного мистецтва.

Дякуємо  директорам ЗЗСО №№13, 15, 19, 22, 23, 30 (Лавренюк Л.А.,  Гребенюк О.В., Масиник А.В., Кучер Л.В., Мартинюк В.С., Довгальова О.А.)  за практичну спрямованість екологічної просвіти серед учнівської молоді; начальнику відділу екології Луцької міської ради Лисак О.В. за участь та сприяння у проведенні екологічних заходів  у ЗЗСО міста; директору ПУМу Кравчуку С.М. за створення належних   організаційних, санітарних та  безпечних умов для проведення заходу.

Бажаємо творчої наснаги та успіхів на ниві екологічної просвіти!