Луцьк - без сміття

Дата створення: 10:13 05.03.2021

02 березня 2021 року у залі засідань департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради для учнів ЗЗСО №№ 4, 5, 7, 9, 10, 12, 17, 20, 21, 22, 24 було проведено організаційне засідання загальноміського екологічного освітнього проєкту «Луцьк - без сміття». У заході взяли участь - Оксана Лисак, начальник відділу екології Луцької міської ради, Вадим Курбан, підприємець, громадський активіст, Ніна Самойленко, директор міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради. Учасники обговорили важливість для громади міста вирішення питання раціонального поводження із сміттям. Визначили основні напрями роботи:

У центрі уваги директорів шкіл і позашкільних установ – створення нового освітнього простору закладу

Дата створення: 10:13 22.02.2021

12  лютого 2021 року  на базі ЗЗСО №22 відбувся семінар-практикум керівників закладів освіти на тему «Створення нового освітнього простору як обов’язкова умова інноваційного розвитку закладу».

У ногу з часом – і попереду на крок…

Дата створення: 17:04 17.02.2021

Цей вислів став лейтмотивом  масштабного освітянського заходу, який приймає у своїх стінах  Луцький  Палац учнівської молоді. З 15 по 19 лютого 2021 року тут презентуються матеріали  ХХVІ виставки навчально-методичних  видань «Творчі сходинки педагогів Луцької об’єднаної територіальної громади». Цьогоріч на виставці представлено понад 500 розробок та цифрових ресурсів, підготовлених педагогами (понад 700 педагогів підготували матеріали) закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної та професійно-технічної освіти.  Це описи педагогічних технологій, поліграфічна продукція (методичні посібники, рекомендації, книги для читання, періодичні видання установ освіти), комп’ютерні програми і навчальні комплекси. Головними приводами цьогорічних матеріалів стали «нова українська школа» та «інновації в освіті», «дистанційне навчання».

А я це роблю так!

Дата створення: 12:46 10.02.2021

Цифрова грамотність учителя  на часі.  Тому ця тема є актуальною в роботі консультантів ЦПР ПП під час індивідуального  консультування  педагогів  і на заняттях  професійних спільнот.

На шляху до розвитку творчої особистості

Дата створення: 12:37 10.02.2021

На початку своєї педагогічної діяльності

Консультуємо, вивчаємо, поширюємо

Дата створення: 10:57 10.02.2021

Адаптивний  карантин вносить  зміни в освітній процес як здобувачів освіти так і  у навчання вчителів та роботу міських професійних спільнот. З ініціативи Центру професійного розвитку  педагогічних працівників Луцької міської ради 27 січня 2021 року  на базі ЗЗСО №9 в онлайн-режимі відбулося заняття школи ППД Олени Багно з питання «Дистанційне навчання: виклики і перспективи. Організація оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах дистанційного навчання» (програма додається).

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ СЬОГОДНІ

Дата створення: 12:17 18.01.2021

Після завершення зимових канікул 18 січня заклади освіти розпочали освітній процес у дистанційному форматі. З ініціативи управління освіти на сайтах ЗЗСО продовжено функціонування створених розділів для розміщення матеріалів з окремих предметів, які можуть бути використані педагогами та учнями для дистанційного навчання (ЗЗСО №1 – українська мова, ЗЗСО №3 – англійська мова, ЗЗСО №4 – фізика, ЗЗСО №5 – зарубіжна література, ЗЗСО №7 – історія, ЗЗСО №9 – математика, ЗЗСО №11 – мистецтво, ЗЗСО №14 – українська література та інформатика, ЗЗСО №17 – хімія, ЗЗСО № 18 – німецька, французька, іспанська мови, ЗЗСО 21 – біологія, ЗЗСО № 22 – географія, ЗЗСО № 23 – початкова школа та астрономія, ЗЗСО №26 – правознавство).

Дорогі діти! Шановні колеги, батьки вихованців!

Дата створення: 15:29 24.12.2020

Рік минає, на прощання щиро Нам напутнє слово посила: «В Рік Новий ідіть в здоров’ї й мирі, Людям – слава, Господу – хвала!»