ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

Дата: 06.04.2023 09:36

З 30 березня по 02 квітня відбувся Чемпіонат України зі спортивної пеленгації у   м. Вінниця. Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України, Департамент гуманітарної політики Вінницької ОДА, громадські організації «Товариство сприяння обороні України», «Ліга радіоаматорів України», «Федерація радіоспорту Вінницької області».

Команду Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді представляли вихованців гуртка «Спортивна радіопеленгація» (керівник команди, керівник гуртка СРП – Молошик О.А.).: Приємська Соломія та Моружко Дарина, учениці КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради», Бойко Юліана, учениця КЗ вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, Чилій Дмитро, учень КЗ вищої освіти «Волинського медичного інституту Волинської обласної ради», Яцюк Дмитро, учень КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради, Ярошук Ілля та Новак Данило, учні КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 24 Луцької міської ради»

Високі результати у пошуку контрольних пунктів показали:

І місце – Приємська Соломія (діапазон 3,5 МГц, вікова група Ж-12);

І місце – Приємська Соломія (спринт, діапазон 3,5 МГц, вікова група Ж-12);

І місце – Новак Данило (спринт, діапазон 3,5 МГц, вікова група Ч-16);

ІІ місце – Моружко Дарина (діапазон 144 МГц, вікова група Ж-14);

ІІ місце – Приємська Соломія (діапазон 144 МГц, вікова група Ж-12);

ІІІ місце – Моружко Дарина (спринт, діапазон 3,5 МГц, вікова група Ж-14);

ІІІ місце – Новак Данило (діапазон 3,5 МГц, вікова група Ч-16);

ІІІ місце – Чилій Дмитро (спринт, діапазон 3,5 МГц, вікова група Ч-19);

Відповідно до регламенту змагань перемоги у складі команд визначалися за результатами спортсменів відповідної області. Члени команди Луцького міського ЦНТТУМ внесли свій вагомий вклад у здобуток Волинської команди:

І місце (командно) – Новак Данило і Ярощук Ілля (спринт, діапазон 3,5 МГц, вікова група Ч-16).

ІІ місце (командно) – Ярощук Ілля, Новак Данило та Островець Андрій (діапазон 144 МГц, вікова група Ч-16);

ІІ місце (командно) - Ярощук Ілля, Новак Данило та Островець Андрій (діапазон 3,5 МГц, вікова група Ч-16);

ІІІ місце (командно) – Бойко Юліана та Лотоцька Аліна (спринт, діапазон 3,5 МГц, вікова група Ж-19)

В загально – командному заліку серед 8 команд Волинська область посіла ІІІ місце.

Вітаємо переможців, бажаємо нових успіхів і перемог!

https://www.youtube.com/watch?v=wo64xckZCKU - 30 березня – спринт

https://www.youtube.com/watch?v=gqhcEmLy2r8 - 31 березня – класика 3,5 МГц