Змагаються робототехніки

Вихованці гуртка «Основи робототехніки та комп’ютерного моделювання» 21 грудня 2023 року взяли участь у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з робототехніки в категорії “Сумо”.

16:24 26.12.2023

Відбувся конкурс авторських програм «Нові технології у новій школі»

05.12.2023 р. на базі НМК ПС департаменту освіти ЛМР проведено І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» в номінації «Корекційно-розвиткові програми».

16:10 18.12.2023

Інтегрування віртуальної реальності на уроках технічного спрямування

З ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників,  відповідно до договору про співпрацю між департаментом  освіти Луцької міської ради та Волинською філією Комп’ютерної Академії IT STEP (м. Луцьк) та з метою надання методичної допомоги вчителям 03.10.2023 р. на  базі Комп'ютерної Академії  IT STEP  відбулося заняття школи молодого педагога вчителів математики, фізики, інформатики з теми «Інтегрування віртуальної реальності на уроках технічного спрямування».

15:08 07.11.2023

XX ювілейний фестиваль Всеукраїнського фото-, кінофестивалю «Осінні барви Буковини 2023»

З 11 по 14 жовтня 2023 року команда вихованців гуртка «Цифрова фотографія» Луцького міського ЦНТТУМ у складі: Кот Аделіна, учениця 8-А класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 27  Луцької міської ради», Михальчук Олена, учениця 11 класу КЗ ЗСО «Боголюбський ліцей № 30 Луцької міської ради», Кулик Соломія та Громик Юліана, здобувачі освіти Луцького ВПУ будівництва та архітектури, Куницька Катерина, учениця 10-А КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 18 Луцької міської ради», та Савчук Вікторія, учениця 10-А класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 15 Луцької міської ради» (керівник команди Солодовник Сергій Вікторович) взяли участь у Всеукраїнському фото-, кінофестивалі «Осінні барви Буковини», який відбувся в місті Чернівці. Цьогоріч участь взяли команди юних фото-, кіноаматорів з 84 закладів системи освіти та культури з 21 області України. На розгляд професійного журі Фестивалю було подано 700 фоторобіт  у 9 жанрах та 119 кіноробіт у 7 жанрах.

11:34 27.10.2023

Атестаційна комісія департаменту освіти

Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 09.09.2022 р. № 805, педагогічний працівник, який атестується, може подати до відповідної атестаційної комісії документи в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів (формат РDF, кожен документ в окремому файлі) надсилається на адресу електронної пошти атестаційної комісії департаменту освіти: akdepartament@ukr.net.

16:00 13.10.2023

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Прийміть щирі слова вітання із професійним святом – Днем працівників освіти!

16:23 29.09.2023

Кейс для роботи практичного психолога

У межах реалізації проєкту "Родина для кожної дитини”, який інційований Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і Благодійним фондом “Рідні” за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і народу Японії 05 серпня 2023 року відбулося навчання у приміщенні готелю «Україна», у якому взяли участь 27 фахівців психологічної служби міста.                                             Проєкт реалізується у партнерстві з ЮНІСЕФ і у співпраці з обласною державною адміністрацією, з департаментом освіти ЛМР і є частиною національної кампанії «Родина для кожної дитини!», який реалізується за підтримки Першої леді України Олени Зеленської. Він присвячений популяризації сімейних форм виховання та їх створенню для подальшого влаштування дітей та їх зростанню у сім’ях в територіальних громадах Волинської області.

16:14 16.08.2023