Тиждень психології – відбувся!

Дата: 02.05.2024 14:03

Відповідно до плану роботи департаменту освіти Луцької міської ради, НМК психологічної служби з метою підвищення психологічної компетентності педагогів, батьків, здобувачів освіти, запобігання домашньому насильству, булінгу, різних форм залежностей (тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, інтернет-залежності, суїцидальних тенденцій), збереження психічного здоров’я, оволодіння  техніками для  зміцнення життєстійкості дорослих і дітей та з нагоди відзначення Дня психолога з 22 по 26.04.2024 року на базах ЗДО, ЗЗСО, ЗПО відбувся Тиждень психології.

Працівники психологічних служб організували для дітей, педагогів, батьків тематичні години спілкування, зустрічі, бесіди, майстер-класи, виставки, челенджі, флешмоби, квести.

В рамках Тижня психології працівники НМК ПС організували і провели:

- тренінгове заняття  для практичних психологів ЗДО «Психологія тілесності засобами фітнес-йоги» на базі ЗДО № 13;

- майстер-клас для практичних психологів ЗЗСО «Відновлення власних ресурсів через культурні та історичні надбання Волині» на базі Окольного замку;

- дводенний профорієнтаційний марафон «Твій вибір» для дітей пільгових категорій на базі ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище», Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», інтерактивного дитячого міста професій Адреналін;

- благодійну акцію «Серцем до сердечка» на базі Волинського обласного будинку дитини.

Неодмінним супутником творчого процесу були гарний настрій, активні обговорення та хороші враження від спільно проведеного часу.

Відеоролики про проведення Тижня психології в ЗДО, ЗЗСО розміщені за посиланнями: