Департамент освіти Луцької міської ради

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

Дата: 15.04.2024 12:48
Кількість переглядів: 14

Маємо черговий привід для гордості за юних спортсменів зі спортивної радіопеленгації! Впродовж чотирьох днів з 04 по 07 квітня 2024 року у місті Бережани Тернопільської області понад 100 спортсменів з дев’яти регіонів України змагалися за першість Чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків. Вихованці Луцького міського ЦНТТУМ в особистому заліку в чотирьох видах програми різних вікових категоріях здобули 9 нагород - 4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі:
   Островець Андрій – 2 золоті медалі;
   Новак Данило – 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові медалі;
   Осіюк Богдана – 1 золота, 1 срібна та 1 бронзова медалі.
   Крім того, в командних заліках спортсмени вибороли 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові нагороди. Загалом, юні орієнтувальники привезли 20 нагород: 9 особистих і 11 командних медалей.
     У підсумку команда Волинської області посіла почесне друге місце, поступившись команді зі столиці України.
Вітаємо юних спортсменів і бажаємо нових спортивних звершень!