A A A K K K
людям з порушенням зору
Департамент освіти Луцької міської ради

Лучани вибороли золото на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації

Дата: 03.05.2024 15:41
Кількість переглядів: 13

Лучани вибороли золото на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (молодші та старші юнаки) зі спортивної радіопеленгації (IV ранг) на  Хмельниччині.

У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з восьми регіонів України: Хмельницької, Вінницької, Чернігівської, Волинської, Сумської, Львівської, Рівненської областей та Києва. Змагання проходили в лісовому масиві, що простягнувся вздовж мальовничих берегів річки Південний Буг. Першість учасники заходу виборювали в категоріях: класична дистанція 3,5 мГц, 144 мГц та «Спринт».

В особистому заліку лучани здобули 10 медалей: 1 золоту, 3 срібних та 6 бронзових нагород.

Призерами змагань стали:

Леськів Катерина (Ж12) – одна золота («Спринт»), одна срібна (класична дистанція 3,5 мГц) та одна бронзова (класична дистанція 144 мГц) медалі;

Приємська Соломія (Ж14) - дві срібні (класична дистанція 3,5 та 144 мГц) медалі;

Осіюк Богдана (Ж14) - одна бронзова (класична дистанція 3,5 мГц) медаль;

Бойко Богдан (Ч16) – одна бронзова (класична дистанція 3,5 мГц) медаль;

Яцюк Дмитро (Ч19) - дві бронзові (класична дистанція 3,5 та 144 мГц) медалі;

Мар’ян Олександр (Ч14) - одна бронзова медаль.

Крім того, у змаганнях серед юнаків команда Луцького міського ЦНТТУМ в складі Приємської Соломії та Осіюк Богдани вибороли другі місця («Спринт» та  класична дистанція 144 мГц).

У загальнокомандному заліку представники Луцького міського ЦНТТУМ вибороли почесне І місце серед колективів і спільно з ЦПО Волинської обласної ради у складі збірної команди принесли кубок першості Волині.