Змагання з ПТМ серед молодших школярів

Дата створення: 15:20 27.12.2019

Згідно з річним планом роботи управління освіти Луцької міської ради, Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2019-2020 н.р., з метою популяризації технічного моделювання серед молодших школярів 23 грудня 2019 року на базі Центру було проведено міський конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Змагались команди шкіл міста Луцька. Команда складалась з 2-х учасників та керівника, який очолював команду. В змаганнях брали участь учні 1-4 класів у двох вікових групах: І (молодша) — вік до 9 років; ІІ (старша) — вік до 10 років і 3 місяців включно станом на момент змагань.

Дорогі діти! Шановні освітяни, батьки!

Дата створення: 08:55 21.12.2019

Передріздвяна днина, чиста, світла,

Вчимось разом, підвищуємо фахову педагогічну компетентність!

Дата створення: 16:05 12.12.2019

Довго сам учись,

Cемінар керівників освітніх закладів міста «Розвиток академічно обдарованої молоді в умовах інноваційної освітньої системи ЗЗСО: управлінський аспект»

Дата створення: 10:26 04.12.2019

29 листопада 2019 року на базі  КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради» відбувся семінар керівників освітніх закладів міста «Розвиток академічно обдарованої молоді в умовах інноваційної освітньої системи ЗЗСО: управлінський аспект». Актуальним питанням організації освітнього процесу на засадах Нової української школи був присвячений виступ начальника управління освіти Луцької міської ради Зіновії Лещенко «Управлінські засади сучасного освітнього простору – орієнтир на обдарованість».

Педагогічна лабораторія в дії

Дата створення: 11:33 12.11.2019

7 листопада 2019 року на базі комунального закладу  «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області» відбувся семінар-практикум вчителів хімії міста Луцька.

Геоковоркінг у дії

Дата створення: 11:31 12.11.2019

06.11.2019 р. на базі Луцького НВК № 9 відбувся  геоковоркінг учителів географії м. Луцька. Директор закладу О.Д. Дубина  презентував інноваційний освітній простір НВК. Сушик Л.Б., методист управління освіти Луцької міської ради, акцентувала увагу учасників на необхідність інтеграції при вивченні природничих дисциплін та впровадженні STEM – освіти. Лігоцька Н.П., заступник директора з навчально-виховної роботи, інформувала присутніх як  реалізуються принципи STEM – освіти через варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання. У роботі взяли участь Гурний О.М., начальник відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Луцької міської ради, Григор’єва Н.В., завідувач відділу природничих наук ВІППО.

Гімнастки ДЮСШ № 2 привезли нагороди з турніру «Goldencup-2019»

Дата створення: 12:12 08.11.2019

З 1 по 3 листопада в місті Києві відбувся турнір з художньої гімнастики «Goldencup-2019». ДЮСШ № 2 представляли десять юних спортсменок під керівництвом талановитих тренерів-викладачів Гаврилюк Валентини та СередюкАліни.

Команда «ДЮСШ №2-Крошу» з тенісу настільного гратиме у вищій лізі!!!

Дата створення: 12:09 08.11.2019

З 1 по 3 листопада 2019 року у місті Запоріжжі відбувся ІІ тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед команд першої ліги, у якому взяла участь команда «ДЮСШ №2-Крошу» у складі: Бакликова Андрія, Рибачука Романа, Пастернікова Дениса,Мосюка Назара, Панчука Дениса, Голодюка Іллі та Гелетухи Сергія.

Призери Всеукраїнських турнірів

Дата створення: 11:59 08.11.2019

З 27 жовтня по 1 листопада 2019 року у Рівному відбувся ХVIІ Всеукраїнський учнівський турнір юних правознавців. Серед зареєстрованих 21 команда із різних регіонів України І місце отримала збірна команда ЗЗСО №№9,26,27 м. Луцька.