Луцьк - без сміття

02 березня 2021 року у залі засідань департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради для учнів ЗЗСО №№ 4, 5, 7, 9, 10, 12, 17, 20, 21, 22, 24 було проведено організаційне засідання загальноміського екологічного освітнього проєкту «Луцьк - без сміття». У заході взяли участь - Оксана Лисак, начальник відділу екології Луцької міської ради, Вадим Курбан, підприємець, громадський активіст, Ніна Самойленко, директор міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради. Учасники обговорили важливість для громади міста вирішення питання раціонального поводження із сміттям. Визначили основні напрями роботи:

10:13 05.03.2021

У центрі уваги директорів шкіл і позашкільних установ – створення нового освітнього простору закладу

12  лютого 2021 року  на базі ЗЗСО №22 відбувся семінар-практикум керівників закладів освіти на тему «Створення нового освітнього простору як обов’язкова умова інноваційного розвитку закладу».

10:13 22.02.2021

У ногу з часом – і попереду на крок…

Цей вислів став лейтмотивом  масштабного освітянського заходу, який приймає у своїх стінах  Луцький  Палац учнівської молоді. З 15 по 19 лютого 2021 року тут презентуються матеріали  ХХVІ виставки навчально-методичних  видань «Творчі сходинки педагогів Луцької об’єднаної територіальної громади». Цьогоріч на виставці представлено понад 500 розробок та цифрових ресурсів, підготовлених педагогами (понад 700 педагогів підготували матеріали) закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної та професійно-технічної освіти.  Це описи педагогічних технологій, поліграфічна продукція (методичні посібники, рекомендації, книги для читання, періодичні видання установ освіти), комп’ютерні програми і навчальні комплекси. Головними приводами цьогорічних матеріалів стали «нова українська школа» та «інновації в освіті», «дистанційне навчання».

17:04 17.02.2021

А я це роблю так!

Цифрова грамотність учителя  на часі.  Тому ця тема є актуальною в роботі консультантів ЦПР ПП під час індивідуального  консультування  педагогів  і на заняттях  професійних спільнот.

12:46 10.02.2021

Консультуємо, вивчаємо, поширюємо

Адаптивний  карантин вносить  зміни в освітній процес як здобувачів освіти так і  у навчання вчителів та роботу міських професійних спільнот. З ініціативи Центру професійного розвитку  педагогічних працівників Луцької міської ради 27 січня 2021 року  на базі ЗЗСО №9 в онлайн-режимі відбулося заняття школи ППД Олени Багно з питання «Дистанційне навчання: виклики і перспективи. Організація оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах дистанційного навчання» (програма додається).

10:57 10.02.2021

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ СЬОГОДНІ

Після завершення зимових канікул 18 січня заклади освіти розпочали освітній процес у дистанційному форматі. З ініціативи управління освіти на сайтах ЗЗСО продовжено функціонування створених розділів для розміщення матеріалів з окремих предметів, які можуть бути використані педагогами та учнями для дистанційного навчання (ЗЗСО №1 – українська мова, ЗЗСО №3 – англійська мова, ЗЗСО №4 – фізика, ЗЗСО №5 – зарубіжна література, ЗЗСО №7 – історія, ЗЗСО №9 – математика, ЗЗСО №11 – мистецтво, ЗЗСО №14 – українська література та інформатика, ЗЗСО №17 – хімія, ЗЗСО № 18 – німецька, французька, іспанська мови, ЗЗСО 21 – біологія, ЗЗСО № 22 – географія, ЗЗСО № 23 – початкова школа та астрономія, ЗЗСО №26 – правознавство).

12:17 18.01.2021

Розроблено проєкти 16 Статутів закладів освіти

Відповідно до статті 142 Конституції України, законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 708-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Волинської області», керуючись розпорядженням міського голови від 10.12.2020 № 344 «Про заходи щодо організації роботи в населених пунктах, які увійшли до складу Луцької міської територіальної громади», з метою створення умов для надання на належному рівні освітніх послуг мешканцям Луцької міської територіальної громади управлінням освіти Луцької міської ради розроблено проєкти 16 Статутів закладів освіти у новій редакції приєднаних Жидичинської, Заборольської, Княгининівської, Іванчицівської територіальних громад для подачі на затвердження Луцькою міською радою.

17:09 21.12.2020