Вітаємо переможців Всеукраїнської онлайн-олімпіади з математики

ІІІ Всеукраїнську олімпіаду з математики для учнів  5-7 класів та Всеукраїнську онлайн-олімпіаду найкращих юних математиків України для 8-11 класів проведено 20-21 липня на базі факультету інформаційних технологій та математики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

12:38 03.08.2020

Вітальна скарбничка

Протягом тижня, до Міжнародного дня захисту дітей, управління освіти Луцької міської ради, Палац учнівської молоді, Центр науково-технічної творчості учнівської молоді організовують різноманітні мистецькі челенджі, зокрема:

09:13 29.05.2020

Долонька друга

09:12 29.05.2020

На крилах пісень

09:11 29.05.2020

Віват учителю!

Учителі–природничники нашого міста успішно навчали здобувачів освіти дистанційно та дистанційно навчалися самі, беручи активну участь в он-лайн конференціях, вебінарах, конкурсах фахової майстерності тощо.

09:10 29.05.2020

Світ очима дітей

Протягом тижня, до Міжнародного дня захисту дітей,  управління освіти Луцької міської ради, Палац учнівської молоді, Центр науково-технічної творчості учнівської молоді організовують  різноманітні мистецькі челенджі, зокрема:

09:29 28.05.2020