День відкритих дверей Палацу

Дата: 20.09.2019 15:42

13 вересня 2019 року Палац учнівської молоді спільно з міським Центром науково-технічної творчості учнівської молоді провели День відкритих дверей для учнів закладів загальної середньої освіти.

Розпочалося дійство на площі біля Палацу учнівської молоді, де були розміщені виставки творчих робіт вихованців Палацу учнівської молоді та міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, проводилися майстер-класи, працювали фотозони. Зустрічав усіх гостей народний оркестр духових інструментів Палацу учнівської молоді. У концертній програмі взяли участь творчі колективи Палацу.

По завершенні заходу всі учасники брали участь у побудові символу сонця, мали можливість ознайомитися з діяльністю ПУМ та ЦНТТУМ і, за бажанням, записатися у гуртки.