Департамент освіти Луцької міської ради

Новини

Дії у випадку захворювання на COVID – 19 учасників освітнього процесу

 

Успіхи освітян Луцької МТГ на обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині»

Дата створення: 13:58 11.05.2022

     Творчість, креативність, професіоналізм, високий потенціал в роботі, позитивність, відданість справі, патріотизм, любов до дитини – це якості педагогів закладів освіти Луцької МТГ, роботи яких презентувалися на ХХVІІ обласній виставці навчально-методичних видань «Творчі сходинки педагогів Волині». Цьогоріч на виставку з метою  популяризації  кращого досвіду з освітньої діяльності,  упровадження новітніх технологій у педагогічну практику,  напрацювань освітян з проблем формування ключових компетентностей учнів у контексті концептуальних засад реформування освіти «Нова українська школа» було запропоновано 120 робіт. Фахове журі гідно поцінувало напрацювання наших освітян, адже 59 навчально-методичних видань було визначено в числі переможців: І місце – 7 робіт, ІІ місце – 16; ІІІ місце – 36.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ, ЛАУРЕАТІВ і ФІНАЛІСТІВ ПЕРШОГО (обласного) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022»

Дата створення: 15:07 06.05.2022

      Педагоги закладів загальної середньої освіти Луцької МТГ  гідно презентували зразки кращого педагогічного досвіду під час конкурсних випробувань першого (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2022».  Яскраві результати професійних зусиль конкурсантів засвідчили високу конкурентоспроможність та особистісний  творчий потенціал. Для компетентного журі важливими критеріями відбору кращих із кращих учасників були: високий рівень професійної  майстерності і ерудиція, креативність  у розв’язанні  навчально-методичних завдань,    налагодження конструктивної  взаємодії між учасниками освітнього процесу.

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ

Дата створення: 14:27 28.04.2022

Працюємо, дякуємо і підтримуємо ЗСУ!

Дата створення: 14:26 28.04.2022

Шановні освітяни, батьки, діти!

Дата створення: 15:39 22.04.2022

    Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Безпечний простір дитини

Дата створення: 11:52 13.02.2022

     На виконання наказу МОН України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами» від 02.10.2018 року № 1047  на електронні пошти ЗДО, ЗЗСО та позашкільних закладів надіслано інформаційні пам’ятки, які містять контакти організацій, установ, служб з питань захисту прав дітей, протидії булінгу, насильства, торгівлі людьми.

Про наших учнів пишуть на шпальтах міжнародної газети EDUCATION JAGAT

Дата створення: 12:39 04.02.2022

    EDUCATION JAGAT – це популярна англійська газета (Fortnightly), (6-річна преміум-кар'єрна газета), яка має масштабне охоплення серед мільйонів читачів у всьому світі.

Вихователь безпеки

Дата створення: 16:52 26.01.2022

     У Луцькій міській територіальній громаді буде реалізовуватись Пілотний проект «Вихователь безпеки».  В межах профілактичного проекту відбуватимуться заходи щодо виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі, а також впровадження заходів щодо їх усунення. Проєкт ініційовано Міністерством внутрішніх справ України, за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.