Призери Всеукраїнських турнірів

Дата: 08.11.2019 11:59

З 27 жовтня по 1 листопада 2019 року у Рівному відбувся ХVIІ Всеукраїнський учнівський турнір юних правознавців. Серед зареєстрованих 21 команда із різних регіонів України І місце отримала збірна команда ЗЗСО №№9,26,27 м. Луцька.

Фінальний етап XV Всеукраїнського турніру юних географів відбувався з 28 жовтня по 1 листопада 2019 року в Вінниці. Кілька днів поспіль змагалися 87 юних географів у складі 18 команд. За результатами змагань переможцем Всеукраїнського турніру юних географів стала збірна команда ЗЗСО №№ 9,14,18 м. Луцька - диплом I ступеня.

З 28 жовтня по 1 листопада 2019 року в м. Харків пройшов фінальний етап ХV Всеукраїнського турніру юних економістів. У змаганнях взяли участь 18 команд. Загальна кількість учасників – 109, серед них - ІІІ місце отримала команда Луцької гімназії № 21 імені М. Кравчука, а також 3 учні з НВК № 9, НВК № 26 у складі збірної команди Волинської області - ІІІ місце.

З 29 жовтня по 3 листопада 2019 року на Полтавщині відбувся фінальний етап XVІІІ Всеукраїнського турніру юних біологів. За право здобути пальму першості в турнірі боролися 24 команди. ІІІ місце отримала збірна команда Волинської області у складі якої 3 учні Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.

Вітаємо переможців і наставників!

Успіхів та нових звершень!