Cемінар керівників освітніх закладів міста «Розвиток академічно обдарованої молоді в умовах інноваційної освітньої системи ЗЗСО: управлінський аспект»

Дата: 04.12.2019 10:26

29 листопада 2019 року на базі  КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради» відбувся семінар керівників освітніх закладів міста «Розвиток академічно обдарованої молоді в умовах інноваційної освітньої системи ЗЗСО: управлінський аспект». Актуальним питанням організації освітнього процесу на засадах Нової української школи був присвячений виступ начальника управління освіти Луцької міської ради Зіновії Лещенко «Управлінські засади сучасного освітнього простору – орієнтир на обдарованість».

Директор Луцького НВК №9 Олександр Дубинаознайомив присутніх із результатами діяльності учасників освітнього процесу закладу, відзначив високий інноваційний потенціал та розвинуту корпоративну культуру педагогічного колективу. Важливу інформацію щодо процедури інституційного аудиту ЗЗСО отримали керівники освітніх закладів із виступів начальника управління ДСЯО у Волинській області Ангеліни Корець та її заступника ОлениСамолюк.  Галина Толстіхіна, директор КУ «Волинська обласна Мала академія наук», презентувала основні напрями й перспективи  синтезу формальної та неформальної освіти як чинника розвитку особистості.

Під час компетентнісно-діяльнісного та інформаційно-технологічного модулів учасники семінару взяли участь у роботі освітніх воркшопів «Розвиток академічної обдарованості: особливі здібності – особливі потреби», які провели вчителі НВК №9 Жанна Козлова, Наталія Соняк, Оксана Лабнюк, Олена Багно, Надія Севрюкова, Марина Приходько, та ознайомилися з освітнім середовищем школи «Педагогіка без шаблонів у форматі інтеграції», яке презентували педагоги Марія Демчишин, Вікторія Воробйова, Алла Мєдвєдєва, Віта Левенець, Олена Рибка.