Привітати освітян, які роблять перші кроки у професії

Дата: 05.10.2020 08:55

Понад 100 молодих спеціалістів поповнили цьогоріч колектив педагогів Луцька. Саме для них  01 жовтня 2020 року у Палаці учнівської молоді відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти. Привітати освітян, які роблять перші кроки у професії, завітали гості: радник міського голови Ігор Поліщук та заступник міського голови Ірина Чебелюк. У своїй промові Ігор Поліщук зазначив, що професійний шлях, який обрали молоді педагоги, нелегкий, але благородний, сповнений відкриттів і неабияких досягнень. Долучилася до привітань й Ірина Чебелюк, наголосивши, що педагог - це взірець не тільки для дітей, але й для багатьох дорослих, побажала сили, терпіння і успішної фахової  реалізації. Також на святі були вручені квіти, грамоти і подарунки переможцям конкурсів "Шкільна бібліотека" та  "Джерело творчості", а керівників ЗЗСО, де на високому рівні було організовано процедуру ЗНО - 2020, оголошені подяки і відзначено преміями. У своєму напутньому слові начальник управління освіти міста Зіновія Лещенко зауважила, що педагогам батьки і держава довіряє найцінніше - дітей, майбутнє, а тому перед освітянами постає надважливе завдання: виправдати високу довіру, а для цього треба постійно професійно рости і удосконалюватися.  Підтримувати гарний святковий настрій упродовж свята допомагали номери художньої самодіяльності, підготовлені гуртківцями ПУМ.