Літній відпочинок

Дата: 03.07.2024 09:03

Літні канікули – найцікавіша пора для школярів, час захоплюючих пригод і мандрівок, нових знайомств та зустрічей. Усі батьки мріють, щоб у цей період їх діти мали чудовий та насичений відпочинок, зміцнили здоров’я, проводили багато часу в компанії ровесників і обов’язково обходились без мобільних телефонів.

Протягом червня 2024 року на базі закладів загальної середньої освіти Луцької МТГ працювали табори з денним перебуванням. За цей період у них відпочили 3177 школярів пільгових категорій. Педагогічними колективами була продумана цікава програма насичена іграми, щоденними зустрічами, новими знайомствами, екскурсіями, квестами, пікніками, спортивними забавами з присмаком змагань і польотів творчості тощо.

Робота таборів сприяла зайнятості дітей, покращенню їх здоров’я, запобігла явищам бездоглядності та безпритульності у літній період, дала можливість продовжити виховний процес, розвивати творчі здібності учнів та формувати навички безпечної поведінки.