«Перемога пам’яті Ігоря Євгеновича..»

Дата: 24.05.2024 11:01

Відповідно до Положення про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямків технічної творчості серед дітей та учнівської молоді, Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік (за основними напрямками позашкільної освіти) з 08 по 24 травня 2024 року відбувся Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Конкурс проводив Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради спільно з Українським державним центром позашкільної освіти в онлайн форматі. У конкурсі взяли участь 22 команди із 17 областей України, а це 71 учасник.

Команда Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння департаменту освіти Луцької міської ради та Українського державного Центру позашкільної освіти вперше взяла участь окремою командою у Всеукраїнському конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (керівник команди Мазур Юля Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського, керівник гуртка початкового технічного моделювання Луцького міського ЦНТТУМ). Команду Центру представляли вихованці гуртків початкового технічного моделювання Ільюк Єва, учениця 3-Б класу Луцького № 14 імені Василя Сухомлинського та Грицюк Тимофій, учень 3-Е класу Луцького ліцею № 25, які стали переможцями на міському та обласному конкурсах молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Саме на міському конкурсі Тимофій, вихованець Данильчука Ігоря Євгеновича, вперше почув, що Ігоря Євгеновича нема…. Які думки та емоції були на той час у дитини можна лише здогадуватись, але те, що перемога буде - сумнівів ніяких не було. На Всеукраїнському конкурсі Єва змагалась у теоретичному заліку та творчому завданні, де з обємних геометричних фігур потрібно було виготовити незвичайну модель пасажирського транспорту. При оцінюванні враховувались кількість фігур, складність моделі, творчий задум, акуратність виготовлення і, звичайно, презентація роботи. Тимофій виконував конструкторське завдання – конструювання власної  моделі транспорту з конструктору Лєго та технічне завдання, де за розгорткою та технологічною картою потрібно було виготовити катапульту та продемонструвати її дієздатність. З рішеннями членів журі наші юні техніки справились на «відмінно». Адже в особистих заліках Ільюк Єва отримала 398,46 балів із 400 можливих, Грицюк Тимофій отримав 398,99 балів із 400. Це надзвичайно високий результат. Учасники заходу здобули перші місця в особистому та командному заліку. По завершенню конкурсу Тимофій сказав: «Цю перемогу я присвячую памяті Ігоря Євгеновича». Так, сумно. Але радує те, що любов та навички до технічного моделювання, які заклав Ігор Євгенович маленьким діткам, дають  великі результати. Пишаємось вами, дорогі діти! Вітаємо вас із такою великою, нелегкою перемогою. Віримо, що перемога учасників конкурсу є одним із вагомих внесків до спільної Перемоги та розвитку нашої держави! Дякуємо батькам Тимофія та Єви, керівнику команди Мазур Юлії Михайлівні за підготовку, вчителям та адміністрації Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського та Луцького ліцею № 25, департаменту освіти Луцької міської ради за сприяння участі команди у Всеукраїнському конкурсі. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись та займатись улюбленою справою. Віримо у Перемогу!!!