Обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Дата: 09.04.2024 13:11

03 квітня 2024 року на базі Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради відбувся обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У заході взяли участь 9 команд області. Команду Луцької міської територіальної громади представляли вихованці гуртків початкового технічного моделювання Луцького міського ЦНТТУМ, переможці міського конкурсу-змагання Ільюк Єва, учениця 3-Б класу Луцького № 14 імені Василя Сухомлинського та Грицюк Тимофій, учень 3-Е класу Луцького ліцею № 25.

Програма заходу передбачала 3 завдання: теоретичний залік для кожного учасника, в особистому заліку Тимофій виготовляв модель транспортної техніки, а Єва виконувала композицію за допомогою об’ємних геометричних фігур. У підведенні підсумків журі визнало роботи дітей найкращими, адже при оцінюванні враховувались точність виконання креслення, просторове бачення моделі, творчий задум та, звичайно, теоретичні знання технічного моделювання. Ільюк Єва та Грицюк Тимофій здобули перші місця в особистих заліках та друге командне місце.

Вітаємо наших переможців! Дякуємо батькам та наставникам за підготовку до конкурсу-змагань: керівнику команди Мазур Юлії Михайлівні, учителю образотворчого мистецтва Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського, керівнику гуртка початкового технічного моделювання Луцького міського ЦНТТУМ та Кушмирук Світлані Миколаївні, учителю початкових класів Луцького ліцею № 25, яка посприяла у підготовці учня до заходу, адже ще кілька місяців тому Тимофій відвідував гурток ПТМ, керівником якого був Данильчук Ігор Євгенович…

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись та займатись улюбленою справою. Віримо, що перемоги учасників конкурсу є одним із вагомих внесків до спільної Перемоги та розвитку нашої держави!