«Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Дата: 09.04.2024 13:09

03 квітня на території КЗ «Палац учнівської молоді Луцької міської ради» відбувся другий етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти на 2023-2024 навчальний рік.

Загалом у змаганнях прийняло участь 84 учнів 5-7 класів, з 7 навчальних закладів Луцької територіальної громади.

За підсумками змагань перемогу отримали учні ЗЗСО №11, друге місце вибороли вихованці ЗЗСО №14 та трете місце посіла команда з ЗЗСО № 32.

В особистому заліку серед дівчат І місце посіла Войтович Василина (ЗЗСО №11), ІІ місце - Шимко Марія (ЗЗСО № 14), ІІІ місце - Серединська Інна (ЗЗСО №16). Серед хлопців призером став Федчик Артем (ЗЗСО № 32), ІІ місце - Ляшук Дмитро (ЗЗСО №11), ІІІ місце - Гапончук Ярослав (ЗЗСО № 11).

Команди призери були нагороджені кубками та медалями департаменту освіти Луцької міської ради.