Міські конкурси-виставки технічної творчості

Дата: 01.04.2024 11:07

Традиційно, на весняних канікулах, 26 березня 2024 року за сприяння департаменту освіти Луцької міської ради в Луцькому міському Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулось відкриття міських виставок-конкурсів з науково-технічного напрямку. Цього року на виставку науково-технічної творчості  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» було представлено близько 50 робіт, декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - 158 робіт,   учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання - 69 робіт.   Змінилась цьогоріч тематика виставок – багато дитячих робіт мають військове спрямування. Таким чином школярі висловлюють своє прагнення до перемоги,  вдячність СЗУ за можливість навчатись, займатись улюбленою справою. Віримо, що ця весна буде переможною!