Оголошення

Допущені кандидатури для участі у конкурсі на заміщення посади директора ЗЗСО №27

Для участі у конкурсному відборі на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області» подано документи Гаврилевич Н.М., Крутовою О.І., Захарчук В.Є.

17:03 06.08.2021

Допущені кандидатури для участі у конкурсі на заміщення посади директора ЗЗСО №16

Для участі у конкурсному відборі на посаду директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Луцької міської ради» подано документи Троцьким В.В.

17:01 06.08.2021

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення пропозиції щодо ліквідації комунального закладу середньої освіти «Іванчицівська гімназія № 33 Луцької міської ради»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники). Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.

16:30 19.07.2021

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 09.07.2021 року на заміщення посади директора  комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради»  перемогла Кучер Лариса Віталіївна.

15:58 09.07.2021

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 09.07.2021 року на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради»  перемогла Волинець Леся Іванівна.

15:56 09.07.2021

Допущені кандидатури для участі у конкурсі на заміщення посади директора НРЦ

Департамент освіти Луцької міської ради повідомляє, що для участі у конкурсі на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» допущена кандидатура Волинець Лесі Іванівни.

17:20 06.07.2021

Допущені кандидатури для участі у конкурсі на заміщення посади директора НВК № 22

Департамент освіти Луцької міської ради повідомляє, що для участі у конкурсі на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради» допущена кандидатура Кучер Лариси Віталіївни.

17:13 06.07.2021

Департамент освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області»

Департамент освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області».

16:01 30.06.2021

Департамент освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Луцької міської ради»

Департамент освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Луцької міської ради».

15:58 30.06.2021

Про перенесення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради»

Увага! Конкурс, оголошений департаментом освіти Луцької міської ради на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради», перенесено на 12 год 09.07.2021. Місце проведення конкурсу: м. Луцьк, вул. Шопена, 18, конференц-зала Палацу учнівської молоді.

15:56 30.06.2021