Сучасні підходи в організації освітнього процесу в ЗЗСО

Дата: 12.04.2021 23:54

Така актуальна тема була покладена в основу міського семінару заступників директорів із навчально-виховної роботи, який відбувся 24 березня 2021 року на базі КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №13 Луцької міської ради». Відкриваючи семінар, заступник начальника управління освіти Луцької міської ради, начальник відділу ДЗСПО Силка Тетяна Олександрівна акцентувала увагу присутніх на актуальності теми, побажала усім плідної та творчої співпраці.

Директор ЗЗСО №13 Лавренюк Людмила Анатоліївна ознайомила гостей із особливостями закладу. Учасники переглянули змістовну презентацію про результатами роботи колективу в різних напрямках освітньої діяльності.

У ході творчої зустрічі були розкриті питання:

• «STREAM-освіта: шлях до успіху через проєктну діяльність та інтеграцію» (Стрилюк О.М., заступник директора з навчально-виховної роботи).
  • «Нова українська школа: простір інновацій та креативу» (Саціна Н.Л., заступник директора з навчально-виховної роботи).

Цікавою та практичною була робота в локаціях:

1) «STEM-проєкти в НУШ. Метод теселяції» (Купчик О.О., голова творчої групи, Юган В.М., вчитель початкових класів);

2) «Квест-технології як засіб розвитку професійних компетентностей. Проведення квесту «Вивчай. Створюй. Мотивуй» (Гесь О.В., вчитель інформатики);

3) «Педагогіка партнерства: школа – сім’я – громадськість. Майстерка «Ключі до успіху» (Грешта І.В., заступник директора з виховної роботи, Данилюк О.О., класний керівник 7-А класу, Руденко Л.С., голова методичного об’єднання класних керівників).

Об’єднавшись в юридичній локації «PRO.Школу: підтримка вчителя», учасники семінару мали можливість поставити запитання і отримати кваліфіковану відповідь юриста обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Матвіїшин Олександра Сергійовича.

Підбиваючи підсумки роботи семінару, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради» Куляк Світлана Вікторівна подякувала організаторам семінару. Свій виступ завершила повчальними словами із притчі: «Навчіться іти шляхом із відкритими серцями».

Невимушена атмосфера сприяла обміну думками, новими ідеями учасників семінару, а гарний настрій і креативний підхід до проведення заходу – плідній співпраці.