Департамент освіти Луцької міської ради повідомляє про допущені кандидатури для участі у конкурсі на заміщення посад директорів ЗЗСО

Дата: 08.08.2022 17:21

Департамент освіти Луцької міської ради повідомляє, що для участі у конкурсі на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради» допущена кандидатура Гребенюка Олега Володимировича.

Департамент освіти Луцької міської ради повідомляє, що для участі у конкурсі на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради» допущена кандидатура Мартинюка Віктора Семеновича.

Департамент освіти Луцької міської ради повідомляє, що для участі у конкурсі на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради» допущена кандидатура Леуша Івана Олександровича.