XX ювілейний фестиваль Всеукраїнського фото-, кінофестивалю «Осінні барви Буковини 2023»

Дата: 27.10.2023 11:34

З 11 по 14 жовтня 2023 року команда вихованців гуртка «Цифрова фотографія» Луцького міського ЦНТТУМ у складі: Кот Аделіна, учениця 8-А класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 27  Луцької міської ради», Михальчук Олена, учениця 11 класу КЗ ЗСО «Боголюбський ліцей № 30 Луцької міської ради», Кулик Соломія та Громик Юліана, здобувачі освіти Луцького ВПУ будівництва та архітектури, Куницька Катерина, учениця 10-А КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 18 Луцької міської ради», та Савчук Вікторія, учениця 10-А класу КЗ ЗСО «Луцький ліцей № 15 Луцької міської ради» (керівник команди Солодовник Сергій Вікторович) взяли участь у Всеукраїнському фото-, кінофестивалі «Осінні барви Буковини», який відбувся в місті Чернівці. Цьогоріч участь взяли команди юних фото-, кіноаматорів з 84 закладів системи освіти та культури з 21 області України. На розгляд професійного журі Фестивалю було подано 700 фоторобіт  у 9 жанрах та 119 кіноробіт у 7 жанрах.

За результатами оцінювання відібрано 100 конкурсантів, які пройшли на очний етап Фестивалю.

Упродовж 3 днів учасники фестивалю брали участь у майстер-класах від провідних фахівців фото та кіноіндустрії.  А також учасників очікував бліц-конкурс на тему «Портрети Буковини», яку обрали методом жеребкування. Окрім цього, конкурсанти мали змогу відвідати музеї, ознайомитися із мистецькими і культурними традиціями та  звичаями  Буковини.

Під час відкриття оголошували топ 10 найкращих фотографій, які вразили суддів найбільше та отримали СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ.  Приємно, що в ТОП-10 ввійшли саме роботи наших вихованок, а саме: СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ «Фото, що вражає» – КАТЕРИНА   КУНИЦЬКА «Любов через роки» у номінації «Street-фото», СПЕЦІАЛЬНИЙ   ПРИЗ  «Атмосферне фото» – ЮЛІЯ   СУХОДОЛЬСЬКА – «The moment when dreams become reality»  номінації «Жанрова фотографія».

За результатами проведення Всеукраїнського фото-, кінофестивалю  «Осінні барви Буковини» грамоти були розподілені між авторами найкращих фотографій заходу.

Результат наших вихованців:

Кот Аделіна – ІІІ місце в номінації «Макрозйомка»;

Дембіцька Софія – ІІІ місце в номінації «Портретна фотографія» та ІІІ місце «Пейзаж»;

Михальчук Олена – ІІІ місце в номінації «Портретна фотографія» та ІІІ місце «Пейзаж»;

Савчук Вікторія – ІІІ місце в номінації «Портретна фотографія»;

Громик Юліана – ІІІ місце в номінації «Макрозйомка»;

Кулик Соломія – ІІІ місце в номінації «Фотополювання»;

Плотнікова Маргарита – ІІІ місце в номінації «Макрозйомка»;

Корнійчук Ольга – ІІІ місце в номінації «Жанрова фотографія»;

Загалом маємо 12 особистих грамот за перемогу.

Попереду очікуємо офіційних результатів по бліц-конкурсу та згодом повідомимо про наші досягнення.