Перемога юних екологів

Дата: 28.04.2020 16:51

З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну, науково-дослідницьку роботу у галузі екології проведено  обласний  заочний етап Всеукраїнської олімпіади «DreamЕСО» (конкурс міжшкільних екологічних проектів з питань захисту довкілля).

Учасниками конкурсу здійснено цікаві та змістовні дослідження, що стосувалися  вирішення проблем забруднення  довкілля, вивчення взаємовідносин популяцій тварин і рослин між собою та з навколишнім середовищем, а також поліпшення якості життя людей у своєму місті.

Переможцями обласного заочного етапу Всеукраїнської олімпіади «DreamЕСО» (конкурс міжшкільних екологічних проектів з питань захисту довкілля) стали здобувачі освіти ЗЗСО міста Луцька за номінаціями:

«Якість довкілля»

- Котюк Марія, учениця 9 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені М. Кравчука Луцької міської ради», за проект «Якість пилку дерев гіркокаштану, які ростуть у районах міста Луцька із різним ступенем забруднення повітря» (керівник Лісовська Тетяна Павлівна, кандидат біологічних наук, керівник секції селекції та генетики комунального закладу «Волинська обласна Мала академія наук»:

Якобчук Марія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7- природничий ліцей Луцької міської ради», за проект «Біоіндикація якості води у річці Сапалаївка» (керівник Мельничук Галина Володимирівна, вчитель біології ЗЗСО №7);

«Екологія та біорізноманіття»

- Навротюк Софія, учениця 9 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7- природничий ліцей Луцької міської ради», за проект «Проблема охорони атмосферного повітря при виробництві м'ясо-кісткового борошна (на прикладі ТЗОВ «Даніка Протеїн»)» (керівник Ільчук Жанна Миколаївна, вчитель географії ЗЗСО №7).

Вітаємо переможців!