Онлайн-конференція для заступників директорів з виховної та правовиховної робити, педагогів-організаторів ЗЗСО м. Луцька

Дата: 27.08.2020 16:22

26.08.2020 відбулася онлайн-конференція для заступників директорів з виховної та правовиховної робити, педагогів-організаторів м. Луцька. Проведено аналіз виховної роботи за 2019-2020 н.р., адже педагоги та учні щорічно демонструють високий рівень участі у конкурсах,змаганнях,фестивалях,олімпіадах та заходах різних рівнів. Піднімалися актуальні питання щодо організації освітнього процесу у ЗЗСО та ЗПО у наступному навчальному році. Актуальними залишають питання щодо безпечного середовища,патріотизму, булінгу, насилля, торгівлі людьми. В умовах викликів сьогодення виховна робота організовувалася дистанційно з врахуванням санітарних норм та правил. Головний спеціаліст відділу ДЗСПО Клиш Л.М. та методист ММК управління освіти Луцької міської ради Матвійчук О.Є. зосередили увагу учасників на деяких питаннях організації виховного процесу у 2020/2021 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.