Турнір юних правознавців

Дата: 30.09.2019 14:29

19 вересня на базі комунального закладу "Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради" був проведений міський турнір з правознавства.

Турнір проводився за завданнями обласного турніру юних правознавців. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 3 збірні команди ЗЗСО №№ 4, 10, 11; 9, 27; 18, 21, 26.

Під час інтелектуальних боїв команда продемонстрували високий рівень знань, ораторське мистецтво, вміння вести наукову полеміку, аргументувати свою позицію, опонувати, рецензувати, переконувати, аналітично мислити, орієнтуватися в чинному законодавстві.

Переможцями стали:

І місце - збірна команда учнів комунальних закладів "Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради" та "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області";

ІІ місце - збірна команда учнів комунальних закладів "Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради, "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради", "Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради;

ІІІ місце - збірна команда учнів комунальних закладів "Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради", "Луцький навчально-виховний комплекс  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний  ліцей Луцької міської ради"; "Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради".