Турнір юних економістів

Дата: 30.09.2019 14:28

18 вересня на базі комунального закладу "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради" був проведений міський турнір з економіки.

Турнір проводився за завданнями обласного турніру юних економістів. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 4 команди гімназії № 21, НВК №№ 9, 24, 26, ЗЗСО № 17.

Учасники турніру показали високий рівень знань з економіки, вміння користуватися різними джерелами інформації, виокремлювати головне, логічно мислити, висловлювати власні думки, обґрунтовувати їх, здійснювати економічний аналіз поставленої проблеми, опрацьовувати статистичні дані тощо. Учасники продемонстрували  як і високий рівень знань з економіки так і вміння працювати в команді.

Переможцями стали:

І місце

- команда учнів комунального закладу "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області";

ІІ місце

- команда учнів комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради;

ІІІ місце

- збірна команда учнів комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області", комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей".