Департамент освіти Луцької міської ради

Маємо чемпіонів Європи!

Дата: 26.07.2023 12:29
Кількість переглядів: 35

19-23 липня 2023 року у м.Мартін Словацької республіки відбувся чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування, ІІ ранг. У складі збірної України чудово виступили вихованці гуртка спортивної радіопеленгації Луцького міського ЦНТТУМ (керівник гуртка Молошик О.А., тренер Долинський А.Є.). Моружко Дарина у категорії w14 стала переможницею у спринті і на дистанціях 3,5МГц та 144МГц і третьою у радіоорієнтуванні. У загальному заліку Дарина стала чемпіонкою Європи. Чемпіоном Європи у загальному заліку у категорії М16 став і Островець Андрій, який став переможцем на дистанції 144 МГц, а також 2,3,4 у спринті, радіоорієнтуванні та на 3,5 МГц відповідно. Віце чемпіоном Європи в загальному заліку у цій же категорії став Новак Данило. Данило переміг у спринті та на дистанції 3,5МГц, а також був шостим у радіоорієнтуванні і дистанції 144МГц. Вітаємо переможців чемпіонату Європи і бажаємо подальших успішних виступів. Несіть гордо прапори України,Волині і Луцька на міжнародній арені.

Дякуємо наставникам за відмінну підготовку юних спортсменів, департаменту освіти Луцької міської ради за моральну та матеріальну підтримку, ЗСУ за можливість навчатись, тренуватись і виступати на міжнародних змаганнях, прославляючи Україну.