Ансамбль бандуристів “Вишиванка” Палацу учнівської молоді взяв участь у міському фестивалі “Різдвяні піснеспіви”

Дата: 25.01.2023 11:39

Гучними оплесками вітали дорослі й маленькі глядачі учасників міського традиційного фестивалю “Різдвяні піснеспіви”, який відбувся 15 січня в луцькому Палаці культури. Серед 43 творчих колективів-учасників – зразковий художній колектив ансамбль бандуристів “Вишиванка” під керівництвом Олени Хлєбнік Палацу учнівської молоді Луцької міської ради. Захід відбувся в рамках Благодійного різдвяного марафону «Переможний Дух Різдва», ініційованого департаментом культури міськради.

Учасники ансамблю – вихованці й педагоги Палацу – виконали колядку “Нова радість стала” і щедрівку “Небо ясні зорі вкрили”.

Учасникам фестивалю вручено спеціальні Подяки міського голови за збереження культурної спадщини та популяризацію різдвяних традицій.

Фото і відео надані керівницею ансаблю “Вишиванка” Оленою Хлєбнік

Текст – керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук