Вітаємо переможців!

Дата: 25.09.2019 10:17

17.09.2019 року на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради»  був проведений міський турнір з географії.

Турнір проводився за завданнями  обласного турніру юних географів. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 5 учнівських команд (гімназії № 21 імені М.Кравчука; НВК № 26; збірна команда НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 7- природничий ліцей» та НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 10- професійний ліцей»; ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 та 17; НВК № 9, гімназії № 14 імені Василя Сухомлинського та гімназії №18).

Турнірні бої  проведено за ролями Доповідач – Опонент – Рецензент між   командами учнів ЗЗСО № 21, збірною командою ЗЗСО №№ 7, 10 та збірною командою ЗЗСО №№ 17, 23; за ролями Доповідач – Опонент між юними географами ЗЗСО № 26  та збірною командою учнів ЗЗСО №№ 9,14,18.

Фінальні змагання проведено за участю команд ЗЗСО № 21, збірної команди учнів ЗЗСО №№ 9, 14, 18 та збірної команди учнів ЗЗСО № 7, 10.

Учасники турніру показали високий рівень географічних знань, уміння використовувати їх для розв’язання практичних завдань, робити власні висновки та обґрунтовувати їх, активно брати участь в інтелектуальних боях за різними ролями.

Варто відзначити якісний рівень підготовки до турніру всіх учасників змагань, які одночасно продемонстрували як і високий індивідуальний рейтинг, так і вміння працювати в команді.

Переможцями стали:

І місце

- збірна команда «Лучеськ»  комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» та  комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради»;

ІІ місце

-  команда «Волинські горизонти» комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»;

ІІІ місце

- збірна команда  комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей Луцької міської ради» та комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей Луцької міської ради».