Луцьк - без сміття

Дата: 05.03.2021 10:13

02 березня 2021 року у залі засідань департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради для учнів ЗЗСО №№ 4, 5, 7, 9, 10, 12, 17, 20, 21, 22, 24 було проведено організаційне засідання загальноміського екологічного освітнього проєкту «Луцьк - без сміття». У заході взяли участь - Оксана Лисак, начальник відділу екології Луцької міської ради, Вадим Курбан, підприємець, громадський активіст, Ніна Самойленко, директор міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради. Учасники обговорили важливість для громади міста вирішення питання раціонального поводження із сміттям. Визначили основні напрями роботи:

- друге життя відходам;

- заміна одноразових речей багаторазовими;

- роздільний збір сміття і передача його на переробку;

- компостування відходів;

- екомаркування;

- безпечний дім;

- сталий розвиток.

Окреслили плани дій екоспільноти міста на найближчі два місяці. Кожна команда визначилась з темою екологічного проєкту і шляхами щодо її реалізації.